• akp'nin tabanıdır artık.
  • numaralı gözlük takıp jip kullanan kasketli amcadan bir farkı olmayandır.
  • zengin denilebilecek kadınlardır , pardon ninjalardır.
  • jip sürmekle kalmayıp, cips de yiyordur.
  • önünden başka hiçbir yönü görmeyen kadın sürücüdür. önünüzde falan gidiyorsa, direksiyonu üstünüze kırar. çünkü aynalara bakmaz bide üstüne korna falan çalarsanız türbanını falan gösterirler.
  • benim teyzemdir. bayaa bildiğin öz. akp'li değil, yobaz değil. çok eğlenceli biridir falan.

ama mesela bu başı kapalı olanlardan niye bu kadar tutarlı olması bekleniyo ben anlamıyorum. mesela 'biz' başı açık olanlar (nasıl siz biz olduk gerçekten bilmiyorum) çok mu tutarlıyız? ramazan'da oruç tutup akşamına bira içeni biliyorum yahu. ee bana ne? insanlar inançlıyım diye sevgilisiyle öpüşmesin mi mesela, canı eğlenmek istiyosa eğlenmesin mi? ha senin beklediğin şey bunu da gerektiriyo çünkü galiba. ee başı kapalı olan da inançlı; ama aşırı lüks 'günah' diye (bunu da anlamadım) kullanmasın mı yani. yapsın napıyosa arkadaş, beni niye geriyo ki!
  • dağ, bayır, arazi filan dolaşan (yoksa neden jip kullansın) kişidir. ayrıca havanın açık, aydınlık olduğu bir zamanda yolculuk yapıyordur. hatta güneşe doğru gidiyor olabilir ya da çok kar vardır (yoksa neden gözlük taksın).
  • kimi sözluk suserlerince '' türk siyaset tarihine adını altın harflerle yazdıracak adamlar'' (!) olarak tanimlanan kişilerden birilerinin; eşi, kızı ya da bi' yakını olan kadındır. net !
  • bazılarının genelleme , kategorize etme ve yaftalama hastalıklarını depreştirmişlerdir.
  • leopar desenli türbanlısını da görmüşlüğümüz vardır.
hesabın var mı? giriş yap