şükela:  tümü | bugün
  • ömer özgeç ile ayten özgeç'in güzeller güzeli kızları.

çok başarılı bir müzisyen ve ozan baba ile, televizyoncu kimliğine rağmen soyluluğunu ve entelektüel duyarlılıklarını yitirmeyen bir anneye sahip talihli peri....

ne mutlu ona...

(bkz: viyolonsel)
  • ezhel'in imkansızım coverıyla tanıştığım güzel sesli abla.

kim lan bu ezhel diyen ben, eşimin bu videoyu paylaşmasıyla "youuhg artık hatun ezhel mi dinliyor?" tepkimle karşılaştı. videoyu dinlemeden geçtim. daha sonrasında ukulele muhabbetinde bu videonun bahsi açılınca dinledim. bende ters etki yaptı. ablanın videoları bitirdim. spotify'dan ezhel kimmiş diye bakıyorum.

cover
  • marc aryan'ın moda yolunda parçasına yaptığı coverla gönlüma taht kurmuş pamuk şeker sesli şarkıcı. yakında patlar.

ekleme; maşallah dediğim üç gün yaşamıyor. yine marc aryan'ın bir parçasını yorumlamış ancak beatbox olayı içine etmiş bırakmış.
  • bayramımızı bu şahane parçayla kutlayan güzel yetişmiş, farklı tarzıyla dikkat çeken müzisyen.
  • kahve isimli parçalarıyla spotify'a teşrif etmişlerdir. kalıcı olmalarını diliyoruz.

(bkz: #77837734)
  • spotify sayesinde keşfettiğim güzel sesli müzisyen, buralar değerlenir.*
  • kendisini ezhel’in imkansızım coverı ile şans eseri instagramda keşfettim. hayata bakış açısı, hayvanlarla olan iletişimi, böceğe dahi saygı duyuşu vay be dedirttiriyor. sanatçı kavramını her açıdan dolduran bir insan. umarım yolu hep açık olur ve hep böyle içten, sevgi dolu kalır.
  • ezhel’i yesinler; ikaria nam şarkısını ayıla bayıla dinliyor, mest oluyoruz. çok yaşasın.