şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adı üstünde bir sigorta şirketi. eskiden çok güçlü bir bayan voleybol takımları vardı, bunu vakıfbank'ınkiyle birleştirdiler.
 • merkez binası gayrettepe'de olan şirket. yanlış hatırlamıyorsam şirket cirosu olarak türkiye'de 6. sırada.
 • % 30 luk hissesi başak sigorta'yı satın alan groupama international'a aittir.
 • keşke sadece voleybol takımı olsaydı diye düşündüren şirket.
  çünkü sağlık sigortası denen bölümü hiç yok, işlemiyor, çalışmıyor.
  neden derseniz;
  oğlumuzun aşı-periyodik kontrolü sonrasında her zaman muayene götürdüğümüz doktorumuz, steteskopla vücudunu dinlerken,kalbinden bir ses duyduyğunu ve bir kardiyoloğa götürmemizin faydalı olacağını söyledi.
  bunun üzerine muayene amaçlı olarak biz oğlumu kardiyoloğa götürdük ve muayene sonucu oğlumuzda herhangi bir sorunla karşılaşılmadı.
  harcamalarımızı güneş sigorta'ya gönderdiğimizde ise çok enteresan bir cevapla karşılaştık. güneş sigorta yapılan muayenenin doğuştan gelen bir hastalık nedeniyle ödenmeyeceğini belirtti. ne kadar ilginç değil mi? kendilerine doktorumuzdan oğlumuzda bir hastalık olmadığını, bu olmayan hastalığında doğuştan gelmediğini belirten bir yazı göndermemize rağmen ödememekte ısrar ediyorlar. ödeme bir yana kayıtlara da doğuştan gelen kalp rahatsızlığı olarak geçirmişler.(elimizde bin tane rapor oldu; oğlumuzda herhangi bir rahatsızlık olmadığına dair)

  oğlumuzda olmayan bir rahatsızlık nasıl doğuştan olabilir?

  güneş sigorta 3 kuruş ödememek için elinden gelen her şeyi yapıyor, üstüne üstlük yanlış bilgilerle sicilimizi karalıyor.

  herkese tavsiyem; güneş sigortadan sağlık sigortası yaptıracağınıza çizgi film kahramanı olun daha iyi.
 • söz konusu voleybol takımının isminde artık adı geçmeyecek olan şirket. vakıfbank ve türk telekom kaldı sadece.
 • ömrünüzde görüp görebileceğiniz en çekilmez,ukala,ego düşkünü insanların hasar departmanında çalıştığı hiçbir dosya yazış şeklinden memnun olmayan üstüne müşterilerine yan sanayi parçayı kakalayıp suçu ekspere atan ucuzun da ucuzuna kaçan çekilmez sigorta şirketi. hiç bulaşmayınız efendim.
 • özel sağlık sigortası konusunda fersah fersah uzak durmanız gereken sigorta. size sormadan bazı rahatsızlıklardan sigortayı muaf tutarlar. siz hastaneye gittiğinizde öğrenirsiniz o hastalığı karşılamadığını. haber bile vermezler.
 • köylü kurnazı yöneticilere sahip sigorta şirketi. özel sağlık sigortanızı -mecburiyetten- yenileteceğiniz zaman birçok problemle karşılaşmanız olası. yapacağınız bi' şikayetin yerine ulaşması imkansızdır. öylesine üç kağıtçı ve dolandırıcı reflekslerle sizi idare etmeye çalışırlar ki alacağınız her karar, sizin aleyhinize sonuçlanacaktır. kesinlikle uzak durunuz; hatta aklınızın ucundan bile geçmesin. ayrıca acenta yetkilileri, türkçe cümle kurmaya acizdirler. nerede yaşıyosunuz lan siz? vatandaşı kazıklamaya utanmıyor musunuz?