şükela:  tümü | bugün
  • sakarya'da süt ve süt ürünleri üreten firma.

reklamın kötüsü:
    güneşoğlu süt ve süt ürünleri'nin bir reklam konsepti vardı sakarya'da. speedy gonzales'i, jerry'yi alıp eline bi' peynir parçası verip, üzerine "ünlülerin tercihi de güneşoğlu" yazmak. tüm billboardlarda tekrar göz önünde olan çizgi kahramanların bundan haberi var mı, bu bir? ikincisi: onları geç, warner bross. ya da walt disney bunu duyarsa ipinizi çekmez mickey? ben bunu bir duyurayım: çizer kardeşlerimden birisi benim için fareli köyün kavalcısını çizsin, eline de versin güneşoğlu'nu.

edit: yeni reklam konseptleri ile reklamcılıkta ve üreticilikte ne kadar iyi olduklarını bana gösteren firmadan gelen mesaj üzerine çalışanlarının da ne kadar anlayışlı olduklarını fark ettim. ciddi anlamda gözümün önünde ve gözümde büyüyen bir firma haline geldi.
  • hayatımda yediğim en leziz kaşar peynirinin markası. arayıp teşekkür edicem. aklımdayken yazayım buradan.
  • her zaman zevkle yedigim kaşar peyniri konusunda başarılılar. umarım diger markalar gibi peynirlerinin icinde bitkisel katı yağ,patates ve baska katki maddesi yoktur.
  • ülkenin en iyi kaşar peynirini üreten sakarya kökenli süt ürünleri üreticisidir. zincir marketlerde çalışmayı sevmezler.
  • bakkal reyonundaki dilim kaşar markalarının arasına karışarak, yanlışlıkla alıp denediğim marka. tadı gayet güzeldi. eski tip sevdiğim kaşarlara benziyor tadı.