1. abartildigi kadar guzel olmayan kizlardir bazi istisnalar haric, gittim , gezdim , gordum.
  2. iyi masaj yaparlar. üç ay boyunca aynı evi paylaşdığım güney koreli arkadaş neredeyse her gün masaj yaptı bana kendi isteğiyle. hatta bir ara ''lan bu lezbiyen mi ne?'' diye düşünmeye başlamıştım.

ayrıca el sallamayı çok sever bu arkadaşlar. bir gün güney koreli arkadaşla taksim'den evimize dönmek üzere otobüse bindik. tam yola çıkmıştık ki yandan içerisi çekik gözlülerle dolu bir otobüs yaklaştı bizim otobüse. yandaki otobüsten birisi cam kenarında oturan güney koreli arkadaşımı fark ederek başladı el sallamaya. bunu gören arkadaşım namhi gülerek karşı tarafa el salladı, bir de baktım o da ne, yan otobüsteki tüm arkadaşlar bize el sallıyor, tabii ki biz de onlara. ama nedense bitmiyor bu el sallama olayı, bıkmıyorlar usanmıyorlar. tüm iett yolcuları da bize bakıyor. o an yoğun bakışlar altında havada olan elimi fark ettim '' bana ne oluyor ya?'' deyip kendime geldim.
  3. yolda yürürken lama gibi yere tükürürler.
  4. omegle'de özellikle öğle saatlerinde her an karşınıza çıkabiliyolar.eğer doğrudan cinsellik içeren mesajlarla* yaklaşmazsanız hemen arkadaş olmaya meyilleri var.çoğu ingilizcelerini geliştirecek internette haberleşebilecekleri birilerini arıyolar.
  5. çok güzel sırt çiğnerler. fred çakmaktaşın bowling topunu atarken parmakları ucunda (tilililili) şeklindeki hareketini daha bir ustalıkla icra ederler ki bu da masaj hususunda sahip oldukları en önemli yetenektir.

ten dalaa iiiççç.
  6. iliskinizin sadece beraber cikacaginiz ilk yemege kadar surecegi kizlardir zira agiz sapirdatmadan su bile icemez bunlar..
  7. türkiye'de 1.5 ayını geçirmiş koreli bir öğrenci kızla sohbet etme şansım olmuştu. kültürel olarak nasıl parelel evrenlerin canlıları olduğumuzu görerek oldukça şaşırdım. kız türk erkekleri hakkında şöyle konuştu:

türk erkekleri çok kibar. çok çok kibar. hepsi her zaman yardımcı olmak istiyor. ama konuşmanın sonunda hep elimi tutmak istiyorlar. anlayamıyorum, neden? ben istemeyince de bir daha konuşmuyorlar (arada "türk erkekleri çok kibar" diye tekrar ediyor). birçok erkek de bana diyor ki "türk erkekleri güvenilmezdir, o yüzden onlara inanma. ama ben iyiyim, bana inanabilirsin". sonra o da elimi tutmak istiyor. ben anlamıyorum, (sessizlik ...), sen anlıyor musun?

ben de ne diyim bilemedim, bizde cinsellik bir tabudur, hepimiz sekse susamış, kafeste tutulup azgınlaştırılmış köpekler gibiyizdir, demeyi düşündüm, sustum (elini dudamadım).
  8. eğitimli, bilgili kızlardır. yıllarca güney koreli bir kızla yaşadığım msn diyaloğunu yazayım.

+: kız - : ben

+ dünyada en çok entropi nerede?
    - ne? entropi ne ki?
    + size lisede termodinamiğin 2. yasası'nı öğretmediler mi?
    - sdakopwkawpo(termodinamik ne a.q?)

bu arada bu bahsettiğim kız güzel sanatlar lisesi gibi bir okula gidiyordu.
  9. türkiyenin bütün liselerinde termodinamiğin ikinci yasası şöyle de olsa gösterilir. hatta ortaokulda da değinilir. q=mcdeltat muhabbeti de termodinamiktir. kendi okuduğunu anlamayan, hatta ne okuduğuna dair fikri bile olmayanları da, güney koreli kızları aşırı akıllı filan sanırlar kendi bilmediklerine utanmak yerine. ha bilmek zorunda mısın? değilsin. unutmuş olabilir misin? evet olabilirsin. ama o unutmadı diye onu yüceltirsen, kendini de alçaltmış olursun. bunu da idrak ediver artık bari. termodinamik ne aq muş. he evet evet, türk eğitim sistemi. suç kimsede değil sistemde zaten. yersen.

güney kore kızları hakkında bilgi verin