şükela:  tümü | bugün
 • pek eğlenceli, pek kafa dengi, pek sevdiğim müzik adamı.

  yeni albümü şişelere mektuplar çıkmıştır efenim, taze taze tadından yenmiyor.
 • teoman'ın 24 temmuz harbiye konserinde sahneye çıkartması belki bizim için çok tuhaf değildi, ama kendimi onun yerine koyunca nasıl heyecanlı bir deneyim yaşadığını düşünmesi bile zor. diğer yandan çok mutlu olduğuna eminim.

  sesi gerçekten güzel; albümünü baştan sona dinledim ve başarılı buldum; fakat bir söz yazarı olarak kafiye takıntısından acilen vazgeçmesini öneriyorum. "redif diye bir şey buldum, süper" diyen bir lise öğrencisi şiirine dönüyor güzelim sözler. bütün mısraların kafiyeli olması gerekmiyor.

  onun dışında başarılarının devamını dilerim, bu kadar saçmasapan insan arasında kendine güzel bir yer sağlayacağına inandım potansiyelini görünce.
 • güzel adamlar'ın *mekanı kumbara cafe'ye bir arkadaşa bakıp çıkmak için uğradığımda denk gelmişti yıllar önce. eski bando idi sanırım grubunun ismi. gayet iyiydiler. ilerde güzel işler yapar diye aklımda kalmıştı.

  yıllar sonra harbiye'de teoman konserinde sahneye davet ederken ''ilk dinlediğimde çok iyi iş yapar dedim hala yapamadı'' gibi bişeyler söyleyip çok güldürmüştü.

  en kısa zamanda hakettiğini alır umarım. albümü güzel iş. yolu açık olsun.
 • son dönemde denk geldiğim en iyi şarkı sözü yazarlarından birisi, müzikle bir olay hikayesi anlatmak konusunda çok başarılı. bu yönden en iyi şarkısı da şarapçı remzi herhalde.
 • söz yazarlığını yaptığı 2. eski bandoalbümü yayınlandı . şimdilik spotify ve itunes da. 22 kasım da müzik marketlerde.

  (bkz: istanbul beyrut paris)
 • eski bando grubuyla iyi işler yaptığını düşündüğüm söz yazarıdır.

  daha çok insan tarafından bilenecekleri zaman yakındır diyerek bir zaman makinesi açayım şuradan.
  yazdığı şarkılara bir örnek efenim hoş olmuş gayet;
  eski bando - merhaba
 • eski bando grubunun çoğu şarkısını seslendiren eda babadan farklı olarak, denk gelip kendi seslendirdiği sarhoş dünya adlı şarkıyı duyduğumda daha fazla şarkıyı seslendirmesi gerektiğini düşündüğüm güzel sesli sanatçı.
 • hangimiz önce ölürse ve ismi gölge şarkılarını çok beğendiğimi söyleyerek başlayayım.

  teoman gitarı duvara astığında kimi dinleyeceğiz biz şarkılarında hikaye anlatan diye kara kara düşünen bendenize ilaç gibi geldin dostum.

  yoluna tek başına devam etmelisin.

  günün birinde tarzını bozmadan evvel, şişelere mektuplar tarzında birkaç albüm daha yaparsın umarım.

  başarılarının devamını dilerim şarapçı remzi. *
 • uzun zamandir bana tum albumunu dinletebilen tek sarkici, soz yazari. umarim daha cok duyariz sesini
 • ismi gölge adlı efsane şarkıya sahip bir sanatçı(şarkıcı).

  bu adamı niye kimse bilmiyor ? peki ben niye bu kadar geç öğrendim ?

  hakettiği yere gelmesini dilerim.