şükela:  tümü | bugün
  • insanı derin düşüncelere götüren haber.
    bu dünyada yaşanmaz.
  • işte bunun adına aşk veya sevgi diyorlar. ya bir 'insan' sevdiği birisinin canına nasıl kast edebilir. alçaksiniz, serefsizsiniz katilsiniz.
  • yıllardır televizyondan pompalanıyor "seven erkek şöyle yapar, seven erkek böyle yapar" diye, alın, sonucu bu maalesef. "ya benimsin ya toprağın" zihniyetinin yüceltildiği bir toplum oldukça daha çok yaşayacağız böyle cinayetleri.
  • haberde kızın öldürülmesinden çok öldürüldüğü evin günlük kiralık ev olduğu öne çıkarılmış nedense.
  • haberi yapan kişinin günlük kiralanan evlerle bi derdi var heralde. ne alaka amk konuyla günlük kiralık evin. birde kocaman başlıkta vermiş. hadi satır arasında versen neyse.
  • benim de bekarlik döneminde devamli gittiğim yerler..
    şimdi düşünüyorum da ne gerek varmış oğlum ya, o kadar para o kadar kızın hayalleri bilmiyorum yani..
    bu yaptiklarimdan çok pişmanım..
    umarım bir an önce böyle yerler kapatılır.

ben hep merdiven altı işletmelerine benzetiyorum buraları herşey olabilirsin katil yada ceset..
  • sözlükte bile bu zihniyete sahip çok insan var. "sevgilinin ölmesi" başlığına "keşke beni terk edeceğine ölseydi" diye yazanlar favori yağmuruna tutuluyor. sözlük gibi ortalamanın üstü kültür ve okumuşluğa sahip olan insanların çoğunlukta olduğu yerlerde bile "ya benimsin ya toprağın" zihniyeti hakim.
  • haberde özellikle günlük kiralık evde öldürüldüğünün belirtilmesinin sebebi reşit olmayan kızın seviştiğini vurgulamaktır. peki bunun cinayetle alakası nedir, alakayı ben de kuramadım.
  • orada ne işi varmış diyenin yedi sülalesini sikeyim.
  • daha onyediymiş, çok genç, yazık! muhtemelen erkek arkadaşı da akranıdır. nereye gidiyor hakikaten dünya! kıyamete, onu biliyoruz da, niye bu kadar çok silah var ve bu kadar kolay ulaşılıyor! gerçi öldürmeyi kafasına koyan evdeki bıçakla da yapar. allah rahmet eylesin kıza, kalanlara sabır versin! zordur evlat kaybetmek!