şükela:  tümü | bugün
  • herkes için aynı değildir.
    (bkz: bize parayı allah gönderiyor)
  • eşekliğin daniskasıdır, ayıptır, önüme gelene yüz tekmeciliktir. ''kartın başkasının eline geçtiği durumlarda en fazla çekilebilecek limit budur, daha fazlasını aynı gün içinde çekemez'' ninnisiyle mutlu mesutken günlük para çekme limit aşım ücreti olarak bugün 2000 tl karşılığında 10 tl yapıştırmıştır teb bana. bütün parayı yastık altında saklayacağım artık, benden 5 kuruş para yok sana.

ayrıca; hop hop kapitalizm top kapitalizm.
  • emekli maaşlarında geçerli olmayan limit. çoğu bankanın anlaşması gereği sgk emeklileri tek seferde tüm paralarını çekebilir.
  • garanti atm'den bu limit yanlış hatırlamıyorsam 600 liraydı. 600 lirayı geçince masraf kesiyorlardı bir de.

kısacası paranla rezil olmaktır.
  • internet üzerinden paraları 3-5 bankaya transfer edip 35 saniyede aşılabilen limit
  • maaş aldığım banka * bu limiti banknot sayısı olarak belirlemiş ve her para çekişimde istisnasız bu limite takılıp ertesi günü beklemişimdir.

adamlar hiç üşenmeden sırf bu dertten muzdarip olmanız için tüm atm'lere 10'luk banknot yukluyorlar.

(bkz: şerefsiz bankacılık)
    (bkz: bankaların müşteri becermede sınır tanımaması)
  • gece gece beni düşüncelere gark eden limittir. para çekmek isteyeceğim bankanın şubesi ilçede yok misal. buyur buradan yak... cep şubesi ile ilçede şubesi olan bir bankaya kimlik numarama eft göndersem kurtulurum galiba sözlük. hı?
  • sen kimin parasını kime vermiyorsun lan limitidir. adil kullanım kotası kadar sacmadir.
  • garanti bankası atm’lerinde her ne kadar limit 2000tl olsa da 3000tl’si (max.) qr kodla 2000tl’si ise bankamatik kartıyla olmak üzere limite takılmadan 5000tl’ye kadar çekilmesi mümkün olandır.

ben denedim mesela ama bu kez de atm limitini aşabiliyorken hesaptaki paraya takıldım, olmayınca olmuyor...
  • bu uygulamayı getirenin a.koyayım.
    hep eksik hep yarım kalıyorum atm önlerinde.