şükela:  tümü | bugün
 • ttnetvitamin sitesindeki güzel sesin sahibi.
 • "8 yaşımdan beri seslendirme yapıyorum ulan!" insanı (trt'de)

  yeni kuşağın çocuk saati izleyici evlatları ordan bilir sesini...
 • mukemmel bir sese sahip sanatci. o sicacik sesi saatlerce dinlese sikilamaz ki insan. konussun, rol yapsin farketmez. e yalnizca sesi mi harika? degil tabii ki. kendisi de ayni sicaklikta ayni harikalikta ayni guzellikte bir insan. belki de butun bunlar sesine yansidigi icin sesi bu kadar guzel ve kisiliklidir. her ne kadar bugun gunnur ozturk gibileri yerine ne idugu belirsiz mankenlere, egitimsiz olup herhangi bir duyguyu seslerine yansitmayi beceremeyenlere yaptirilmaya baslansa da seslendirmeler, eninde sonunda gunnur'un hakettigi yere geleceginden suphem yok.
 • --- alıntı ---

  seslendirmenin ucundan kıyısından geçiyorsa yolun, bu kızla tanışmalısın. reklamdır, filmdir, belgeseldir - her naneyi seslendirir bu. affetmez. şu ülkede yetişmiş nadir sanatçılardan biridir bu anlamda. bunu tanıdığımda küçücük bir civcivdi düşün. ben aynalı tahir izlerken o ankara radyosu'na giderdi her cuma - program sunmaya. allamın danteli. bir de doludur ki sorma.

  - ayh bebeem sorma, yorgunluktan ölüyorum. filancanın düğününe gittik hafta sonu. sonra danimarka'ya gittik, çadır kurduk. güneşte ısınan sularda yıkandık. maria ve george, buzlu badem..

  oehh yani. tipitip.

  kendisine tayfun duygulu'dan duygulu bir şarkı armağan etmek istiyorum:

  hadi yine iyisin
  iyisin iyisin
  sen işini bilirsin, bilirsin bilirsin
  deli dolu birisin, birisin birisin
  reçeteni ister misin
  muck! ister misin?

  --- alıntı ---

  eski sözlük yazarı carmelin'den alıntıdır. bu vesileyle kendisini de saygıyla anıyoruz.
 • artık, ntv radyo'nun çıtır haber spikeri. ayrıca benimle aynı bölümü bitirmiş. ntv radyo'nun yeni ve çıtır haber spikeri olduğunu söylemiş miydim?
  daha fazlası için: http://www.gunnurozturk.com/
 • geçenlerde youtube'da bir radyo-sohbet programında denk geldim, gayet canlı-mutlu-upbeat bir ses tonu var. gülümsemesi, kahkahası abartısız ama çok içten -ki bu sıralar az bulunan önemli bir özellik kadın radyo spikerlerinde. diksiyonu çok iyi. ne ağdalı ve abartılı, ne de sokak ağzıyla konuşuyor, dengesini iyi bulmuş.

  şu sıralar ntv radyo'ya geçmiş, haber spikerliğinde de başarılı olacaktır diye tahmin ediyorum ama canlı dinleyince editleriz artık.
 • yoğun bir iş gününün ardından trafikte beraber çokça zaman geçirdiğimiz spiker zira ntv radyo'nun eve dönerken kuşağını bir süredir o sunuyor. ülkenin gündemi iç bunaltıcı olsa da, kendisinin sesi ve sunumu pek güzel. ayrıca bir süre önce evlenip barklanmış, günnur öztürk yener olmuştur. mutluluklar dileriz.