şükela:  tümü | bugün
1039 entry daha
  • 1.saygı
    2.sevgi
    3.dürüstlük
  • şarkısı bile var.

para, para, para

söyleyen kadından daha mı iyi bileceksin?
  • bana soracak olursanız güven,sadakat ve koşulsuz sevgi. yani çoğu tanıdığım arkadaş bunlar söylüyor.
  • sevgi,saygı ve maddi güç
  • para, zeka, sadakat
  • sevgi saygı vs yazan kadınlara gerçekten gülüyorum.

çünkü bunlar 3 nitelik değil eğer gerçek olsaydı, kocasının tasmasıyla köpek gibi eğilen ve objektiflere poz veren kadınlar olmazdı, bu bir gerçek. he şimdi ya hepimiz öylemiyizciler gelir ne alaka der.

yavrum sevgi saygı tabii ki istiyorsun bir şey demedim, ama önce para güç ev araba seni rahat ettireceğini düşündüğün kadar fazlaca gelir olacak sen yoksa hayatta seçmek istemezsin, bak seçmezsin demedim seçmek istemezsin yani zoraki birliktelik yaşarsın kandırmayalım birbirimizi.

senin bir kere doğana aykırı fakiri güçsüzü sevmek sen neyden bahsediyorsun hipergamik canlım benim *

sen fazla kafanı yorma sevgi saygıya şimdi zengin birini bul at kapağı hadi bakayım, aptal olmuş saygısız olmuş ne fark eder bak parası var ortamlarda hava atarsın, kadınlığını tatmin etmiyor mu? olsun aldatırsın ama onla yaşamaya devam edersin parası var çünkü, sana iyi davranmıyor mu olsun, bir kaç dert ortağı bulursun he bir de çocuk yapıp nafakayı da garantiledin mi tamam boşanıp semer dolusu para garantin var rest çekebilirsin şimdi.

tamam tamam, gidiyoruz ben ve içimdeki
    mişya' ..
  • güçtür. gücün herhangi 3 formunu düsünerek farklı kombinasyonda listeler yaratabilirsiniz.
  • tüfek, mikrop, çelik!

ah pardon dostum, 3 nitelik deyince yapıştırdım gelişine!

gidip şuraya bi’ daha yazayım da rahatlayayım...
    (bkz: dünyanın kaderini değiştiren 3 nesne)
  • sonu olmayan niteliklerdir.

kişiden kişiye değişecek olan şeyleri buraya yüzlerce liste yaparak kanıtlayacağını sanmak güzel bir kafadır.
  • 1.saygı
    2.sevgi
    3.dürüstlük

demiş bazı arkadaşlar... yalan haber arkadaşlar, kanmayın.

aradıkları :

1.güç
    2.para
    3.bi daha para.

kesin bilgi, dağılabiliriz.
44 entry daha