şükela:  tümü | bugün
  • böyle bir sıralama veya liste yapılabilir mi merak etmekteyim. eskiden yılın en iyi entryleri vardı, kaliteli yazarlar bilinir debede sık sık görülürdü. şimdi bi’ lord eddark’ın ismi tanıdık bi’ de son günlerdeki çıkışıyla yosun amca. bu durum can sıkıcı biraz açıkçası. 10 önceki ekşi sözlük hayli nostaljik ve bi’ o kadar da güzel geliyor.
  • tansuz
  • benim aralarında olmadığım kesin olan liste.
    kendimi belirli kalıplara sokmayı sevmiyorum be kuzum. kime göre iyi, neye göre iyi.
    bir ekşi sözlük fularlısı sığmaz sizin duvarlarınıza, kırar zincirlerini.
  • debenin kaldırılmasından sonra sözlük dışından insanlar yazarları tanıyamaz oldu. debe sayesinde hiç değilse kimi yazarlar öne çıkabiliyordu, evet sistemi kötü idi ama başka çözüm yolları bulunabilirdi.
    bu yüzden belirlemesi zor yazarlardır, nitekim sözlük sol ağırlıklı ve yüksek fav alan entrylerin geneli siyaset başlıklarında olduğundan dolayı kitlelerin gönlünü okşayan, avutan bir siyasi entry binlerce fav alabiliyor. (bkz: m. ince <3 <3)
    gibi.

yani neye göre en iyi, tamamen öznel gerekçelere döndüğünden tespiti zordur.
  • (bkz: terelelli temcik)
    (bkz: tinca)

şimdinin değil de geniş zamanın. ikisi de oldukça güçlü kadın yazarlar.
  • (bkz: en iyi eksilenen yazarlar)

ekşi dediğin yer olmuş faşist yuvası.
  • isnetus, kaidesini bozan istisna ve kirkinin da kulpu kirik kup.
    edit:namutenahi cizgi ve panfate..
    çok sevilen romanı tekrar okumak gibi sıkıldığım zaman bu yazarların entrylerinde ya da onların beğendiklerinde geziniyorum.