• kiracısına kızdı, intihar etti

eskişehir cumhuriyet mahallesi'nde kiracısını evinden çıkaramayan 25 yıllık ilkokul öğretmeni sücaddin havan, kiracısıyla önceki gün bir kez daha tartıştı. daha sonra bahçesinden aldığı çamaşır ipini cebine koyarak "okula gidiyorum" diye evden ayrılan havan şehir dışına çıktı. burada kendisini bir ağaca asarak intihar etti. sessiz ve içine kapanık olarak bilinen sücaddin öğretmenin üzerinden "kimseye kırgın değilim" yazılı bir not çıktı. 26/6/1996-sabah
  • iktidar çılgınlığı

altı çocuk babası mehmet esirgen(52) gençlik günlerine dönebilmek için satın aldığı eşeğin cinsel organını kestikten sonra hastaneye koştu. doktorların operasyonun mümkün olmadığını söylemesi üzerine ikinci bir eşek alan esirgen, bunun da cinsel uzvunu keserek buzdolabında dondurup ankara'ya gitti ve sağlık bakanlığı'ndan yardım istedi. derdine çare bulamayan tekirdağ şarap fabrikası'ndan emekli işçi, bu kez üçüncü bir eşek satın alarak evine getirdi.

rezil olduklarını belirten ailesiyle de tartışan inatçı iktidarsız,oğlu ilker esirgen'in (22) açtığı ateş sonucu yaralandı. polise ifade veren esirgen şunları söyledi:"uzun zamandan beri cinsel yönden problemim var. emekli olduktan sonra aldığım ikramiyeyi bu işe harcadım. gazetelerde okuduğuma göre benim gibilere mutluluk çubuğu takıyorlar. ben çubuk yerine sağlam, sağlıklı bir şey olmasın istedim." 9/2/1997-milliyet
  • az daha patlıyordu!

köpeği 'haydut' manken aysu baçeoğlu'nun silikonlu göğsünü ısırdı...
    podyumun seksi mankeni aysu baçeoğlu'nun 'en iyi dostum' dediği köpeği cesi, iki ay kadar önce böbrek yetmezliğinden ölmüştü. bunun üzerine mankenin sevgilisi erkan bey, sevgililer günü'nde aysu'ya rottweiler cinsi beş aylık bir köpek aldı.
    kaybettiği köpeğinin sevgisini haydut'a veren aysu, ilgisiyle şımarttığı yeni köpeğinin yaramazlığının kurbanı oluyordu. kucağında 'haydut'u severken köpeğin dişlerini göğsünde hisseden manken, az kalsın silikonlarını kaybediyordu. bu yüzden köpeği geri vermek isteyen aysu, sevgilisinin üzülmesi üzerine ne yapacağı konusunda kararsız kaldı...

evet bu haber tabii ki star gazetesinin 2002/02/28 tarihli haberidir.
  • bindiği dalı kesti

kilisli ayakkabı tamircisi abdullah kerküt, şıhabdullah mahallesindeki evinin bahçesindeki ceviz ağacının kuruyan dallarını budarken, yanlışlıkla bindiği dalı kesti. bindiği dalla birlikte düşen ve başını beton zemine çarpan kerküt, kilis devlet hastanesi'ne kaldırılırken yaşamını yitirdi. 27/1/1996-milliyet
  • anneler günü mesajı

necmettin erbakan (rp lideri): anneler günü gavur icadı. yılın her günü anneler günüdür. 13/5/1996-milliyet
  • burhan çaçan'ın babasını boğa öldürdü

türk halk müziği sanatçısı burhan çaçan'ın ağrı eleşkirt ilçesi kapuz köyünde yaşayan babası reşit çaçan, bir boğanın saldırısı sonucu öldü. reşit çaçan, önceki akşam saatlerinde, kendilerine ait hayvan barınağına girdi. burada kızgın boğanın saldırısına uğrayan reşit çaçan (65), aldığı boynuz darbeleriyle olay yerinde öldü. 19/7/1996-sabah
  • organını eşek ısırdı

samsun çarşamba'ya bağlı kestanepınar köyünde 55 yaşındaki recep ünal, üzerine yük koymak istediği sırada eşeği tarafından ısırıldı. pantolonunun üzerinden cinsel organı ısırılan ve yakınları tarafından samsun devlet hastanesi'ne kaldırılan recep ünal'ın sol kolu, geçirdiği korku nedeniyle kısmi felç oldu. dr. ahmet gençbay, hastanın erkeklik organında eşeğin diş izlerinin bulunduğunu belirterek, "isırılma sonucu organda iç kanama olmuştu. kanamayı önledik. hastanın durumu iyi" dedi. ünal, "rüyamda görsem inanmazdım" dedi. 26/6/1996-sabah
  • cehaletin böylesi!..

antalya'da çocuğunu sünnet eden anne, bebeğinin tetanoz olmasına neden oldu. 10 gün önce erkek bebek dünyaya getiren ayşe akın, çocuğunu eşinin tıraş bıçağıyla sünnet etti. fenalaşıp antalya devlet hastanesi'ne kaldırılan bebeğin tetanoz olduğu belirlendi.

gözaltına alınan akın, "bizim geleneklerimize göre doğan çocuklar sünnet edilir. şimdiye kadar birçok yakınımın çocuğunu sünnet ettim, iki günde ayağa kalktılar. bu niye böyle oldu bilmiyorum" dedi. 2/2/1997-milliyet
hesabın var mı? giriş yap