şükela:  tümü | bugün
  • beşiktaş 1
    porto 1
    yüklü girmeyi düşünüyorum.

oran yükseltmek ve az basmak isteyenler handikap veya gol yemeden kazanır deneyebilir.
  • ya 4 maç yazıp 2.80 oranı günün iddaa kuponu diye yazan var. allah aşkına ben yazmaya utanırım 2 lik 3 lük oranları şuraya. millet buraya bakıyor güzel oranlar için. mesela şöyle 3 maçın 9-10 olduğu oranlar yazın millette aa olabilir ya da ona yakın şu olur desin.

beşiktaş 3.5 alt ve 1 oran 2.15
    cagliari h 0 oran 3.10
    efes 1 ve üst 1.8 toplam oran 11.7.*
  • (bkz: #98523620)
    tek maç lanetimiz devam ediyor. en azından arsenal maçı bitince kalan maçları tekrar oynayarak kuponu kurtarabildim.

bugünki nba kuponum;

jazz +7.5
    pacers
    kings vs bulls 204.5 üst
    suns
    hawks vs warriors 216.5 üst

oran 5.14
  • fransa ligi'nde gravelines-cholet maçı var. rakibin skoreri eksik. gravelines almayan kalmadı. libertabet'ten kombo kuponuma ekledim ben de. bol şans.
  • bugün cagliari - sampdoria maçına 1 oynayacaklar bence bir hayli cesurlar, en azından fazla basmayın bu maçın olduğu kuponunuza.

he şimdi kupon yapacaklar başlığı açar, bu yorumu okur, yazacağı bu maçı kuponundan çıkarır, maç biter, sonuç da 1 olursa, kimse beni itelemesin. ben aralarında oynadıkları maçlara bakınca maç sonucu 1’i alakasız buldum, uyarmak istedim. maksat işiniz görülsün.

bugünün maçlarına akıl alayım diye geldim, kupon yapmaktan vazgeçip, mide bulandırıp gidiyorum, evet. ama bugüne bir kupon yapıyor olsaydım, bjk - kayseri maçına kgyok seçerdim, bilyonerde oranı 1,70

oynayın diye demiyorum, bilin istedim.

maçlar bitti editi: iki tahminim de tutmamış. bjk gol yağmurundayken kayseri de bir tane atmış utanıp. cagliari’ye ise keşke burada yazan arkadaşlara güvenip ben oynasaydım. bravo valla güzel tahminler yapıyorsunuz. bol kazançlar (beni dinlemediğiniz sürece).
  • porto1/1 1.55
    mainz 2.5 üst. 1.57
    muhlenbahc 2.5 üst 1.45
    botasani kg var 1.81
    pisa kg var 1.77
    oran 11.30 kolay gelsin
  • bu bana yapılır mı be ? kaç para ulan 1 gol ha kaç para...

günün tesellisi de bu

mainz ise ben 1 verdiğim halde devre arasına 1-0 mağlup girdi. neyse ki frankfurt kırmızı kart gördü de iş değişti. ikinci yarı 1-1 yaptılar. ardından 2-1 oldu derken hakem golü vermedi. tamam heyecan yaşayalım dedik de kalpten götürmeyin kardeşim. neyse ki bir tane daha attılar da maçı çevirip 200 ü aldık. oynamayı özlemişim çok eğlenceli yahu...

seneler sonra başlığı görünce gene dayanamadım, hep sizin yüzünüzden bunlar...
  • detroit kazanır
    new orleans kazanır
    miami kazanır
    washington kazanır

gecenin efsane dörtlüsü, tekten yatan bünyeme ilaç gibi gelecek iade kampanyası, gelsin artık ya, şimdi de ikiden gideriz aq
  • harika bir premier lig akşamı

leicester h1
    manu-totenham kg veya üst
    chelsea - aston v. deplasman.0.5 üstü
    liverpool 1

kupon geldi editi: sonunda beklediğim patlamayı yaptım. çok şükür.
  • leicester 1
    manu-totenham üst
    chelsea - aston var
    liverpool 1