şükela:  tümü | bugün
  • kanal 24'te melih altınok abimiz ve murat çiçek'in hafta içi her gün 11:00-12:00 arası günün gazetelerini ve gündemini yorumladığı şahane program.
    yetişemeyenler için http://www.yirmidort.tv/program.asp?pid=14 böyle de takip olanağı var.
    cansınız.
  • öncesini bilemiyorum pek de umrumda değildi ama 17 aralık'tan sonra hergün hiçbir yüz kızartısı emaresi göstermeden idare edilebilen enteresan program. dökün bakalım heybenizdeki her şeyi dökebildiğiniz kadar. gün gelip de fırtınanız dindiğinde diğer arkadaşlarınızla da bir masa etrafında toplaşıp "olm nasıl bu kadar da kör olabilmişiz yav :'(" dersiniz.

aha...aha...ahahahahaha !
  • köşe yazarlarının yazılarını cevap hakkı tanınmadan dedikodu seviyesinde ve çoğu zaman hükümeti cansiparane savunarak ve bir o kadar da saygısızca tartışmaya çalışan dünkü çocukların sunduğu programsı. birde kendi söyleyip kendi gülmeleri aklıma adnan okyar'ı getirdi. ne acayip kafa yaşıyorsunuz la böyle.
  • bugünkü yayınlarında, erdoganist (bkz: cem küçük) ve (bkz: ersoy dede)'nin (bkz: yeni şafak)'a saldırdığı program.

bu kadar çabuk birbirlerine düşüncelerini beklemiyordum vallahi.
  • ilk kez az evvel beş dk denk geldim, ömrümde böyle palyaçoluk görmedim. seviyesiz iki adam yandaşlıkta sınır tanımıyor. mide bulandırıcı. rezillik himalayalara ulaşmış.