*

• dolar alın.
    avro alın.
    altın alın.

yeterki türk lirasında kalmayın.
  • 1 dolar 13 tl olacak.
  • ikiye bölünür
    yarısı ile borsa yarısı ile altın
  • migros'tan %25 indirimli bira alip tekel acmak olabilir mi. dukkan acilmazsa, el altından satmak da mumkundur. 25 bin tl kar edilebilir.
  • temettü emekliliği
  • merhabalar, malumunuz son bir kaç gündür piyasalar hareketli, insanların kafasında da soru işaretleri dolaşıyor. dolar mı almalı, altın mı almalı, yoksa hiçbir şey almayıp ne olacağı belli olmadığı için bankadaki parayı tl olarak mı tutmalı gibisinden.

ben de bankada yaklaşık 50.000 türk lirası bulunan bir vatandaş olarak bu paranın bana getirmekte olduğu günlük 10 tl faiz yerine orta vadede daha fazla kazandırması için bir yatırım aracı aramaktayım. bu başlığın altında da benim gibi düşünen ve muallakta kalan yazarlar için aydınlatıcı yatırım tavsiyeleri paylaşayabiliriz diye düşünüyorum.

buyrunuz.
  • (bkz: buzdolabı)
  • borsada fil mamasına yatırın evi arabayı.

(bkz: feridun bitir)
  • yanlış şekilde aranan tavsiyedir.
    bu şekilde herkese açık bir alanda yatırım tavsiyesi verilmez. yatırım yapacak kişinin durumu bilinmeden yatırım tavsiyesi verilmez. hele hele gerçek yatırım tavsiyesi bedavaya hiç verilmez. varsa paran ve kazanacagin paranın bir kısmını yatırım danışmanlık ücreti olarak vermeyi göze alırsan yatırım tavsiyesi verilir. kazancının daha buyuk kısmını danışmanlık ücreti olarak verirsen zarara da ortak olarak danışmanlık verilir. ozetle yanlış yoldaşın sayın yazar.
  • anı yaşayın. bir gün varsın, birgün yoksun. hayat kısa.
hesabın var mı? giriş yap