şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1996-97 sezonunda azerbaycan liginde neftçi bakü formasıyla 25 gol atarak gol kralı olmuş eski azeri futbolcu.
  • 1972 doğumlu azerbaycanlı teknik direktör ve eski futbolcu.

2008'den beri qarabağ fk takımını çalıştırmaktadır.

ayrıca 1992-2005 yılları arasında azerbaycan milli futbol takımı forması altında çıktığı 67 maçta 14 golü vardır.
  • karabağ fk takımının teknik direktörü. kendisini gördüğümde uefa kupasında bişey yapmasını rica ettim. o da gülerek 'inşallah' dedi.
  • ismiyle hamza hamzaoğlu'nu çağrıştırıyor. qarabağ'la harikalar yaratan bir teknik direktör.

kendisinden önce qarabağ kendi liginde bile vasat bir görüntü çiziyorken, 2008'te takımın başına geçmesinin ardından avrupa'da en az 2-3 takımı eleyen, avrupa ligi gruplarına kalan hatta hakem faciası olmasa gruptan da çıkacak güçlü bir takım haline gelmiştir.

taş yerinde ağırdır demişler o yüzden uzun yıllar orada kalıp avrupa kupalarında fırtınalar estirmesini istiyorum. ama öbür taraftan da merak ediyorum türkiye'de bu başarıyı ilk kim keşfedip kendisine teklifte bulunacak.
  • bir ateist olan beni bu günü qurban bayramını kutlatan adam.... bu adama verin gs ve ya feneri görün noluyor...
  • 9 senedir çalıştırdığı qarabağ fk ile sonunda muradına ermiş ve şampiyonlar ligi grup aşamasına yükselmiş olan teknik direktör..
  • hem qarabağ fk, hem de azerbaycan milli takımını çalıştıracak
  • ismi fenerbahçe ile anılmaya başlayan teknik direktör.
  • azerbaycan milli takımından kovulmuştur.