şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ciddi ciddi konuşulan gurbanovun yabancı limiti olmayan takımlarda ve uzun sürede sıfırdan aldığı takımla mucizeler yaratma kabiliyyeti olduğundan iddia.
    bilindiği gibi gurbanov 9 senedir karabağı ve 1 senedir azerbaycan milli takımını çalıştırmakta ve karabağdan sıkıldığı ,aynı zamanda milli takımda beceriksiz oyuncular yüzündnen yıprandığı konuşulmakta, o yüzden gitmeye sıcak bakıyor. ayrıca maaşı da avrupalılar gibi astronomik olmaycaktır, zira şimdi 2 takımda toplam 600 bin manat( 1.8 mln tl) maaş alıyor, şans verilirse fenerbahçe tarihine efsane olarak gecer.
  • gurban gurbanov sen misin?
  • azerbaycan milli takımından ayrılmasından sonra yeniden gündeme gelen mesele. gurbanov kafasında karabağı ve azerbaycanda çalışmayı bitirmiş, ali koçun uzun yıllar bir takım çalıştıran, hem kendi sistemi hemde eldeki oyunculardan maksimum verim ala bilen td ekölünden olan gurbanovla yakın günlerde görüşnesi bekleniyor.

    sızan son bilgilere görü gurbanov için istanbul bileti alınmış bile. kendisi bu sezon feneri ilk 5 beşe soka bilir, gelecek sezon içinse şampiyonluk yarışında minimum transferlerle bile var olur.