• kanala kısaca göz attım. ailenin her özel anını kameraya kaydeden cahillerin olduğunu söyleyebilirim.
  • yanlış hatırlamıyorsam tuğba hanım uluslararası hukuk okurken eşiyle tanışıyor ve bir an önce yanına gelebilmesi için okulu bırakıp hemen bir işe giriyor.izlediğim bir videolarında çocuklar belli bir yaşa geldikten sonra okula dönmek ve eğitimini tamamlamak istediğini söylediğinde eşinin verdiği tepkiyi hiç unutamıyorum.önce itiraz etmiş,tuğba hanım biraz daha üsteleyince ''ne işin var otur evde çocuklarına bak!'' demişti.ne zaman videolarına denk gelsem kocasının bu tavrı aklıma gelir hala.
  • bağımlısı oldum resmen.normalde sevmem bu tarz kanalları ama samimi ve içten geliyorlar.her gün video yayınlamaya çalışan bir ailenin günlük hayatını izliyorsunuz. birkaç gün önce ikinci bebeklerini kucaklarına aldıkları için bugünlerde aksatıyorlar haliyle ama merakla bekliyorum videolarını.
  • bir de hamile günlüğü yapmış. normalde ben de sevmem böyle şeyleri ama çok doğal geldi, itici gelmedi ve rahatsız etmedi.
    ve ilk kez hamileyseniz, çevrenizde yakın zamanda hamilelik yaşayan bir kadın yoksa ve annenize sorduğunuzda ohooo 30 seneyi geçti nerden hatırlayım diyorsa google amcaya saldırıyorsunuz. her yer yalan yanlış bilgi çöplüğü, her okuduğunuz şey sinirlerinizi bozuyor. bu kadıncağız bütün iyi niyeti ve samimiyetiyle geçmiş kameranın karşısına anlatmış. ben sevdim. gurbetçi türkçesi ise ultra sempatik.
  • severek izledigim bi youtube kanali.
    eskiden vloglar vardi simdi ise anne bebek hakkinda videolar da cekiyor tugba. ilgilenenlerin dikkatini cekecektir.

mert ve melis adinda iki cocuklari var. bi ara bosanma raddesine geldiler ama sonra baristilar. barismalarina cok sevinmistim cunku beraber cok tatlilar.
    melis o kadar tatli ki anlatamam "bis nereye gidiyos" *
  • yaklaşık 2 sene oldu bu kanalı keşfedeli. kanallarının adını gurbetçi aile olarak değiştirdiler. 2 yıl önce çok canımın sıkıldığı bir akşamda youtube'da o vlog senin bu vlog benim dolaşırken gördüm. nasıl gördüm nerden buldum bilmiyorum ama o gün bugündür izliyorum. 2 çocuklu çok tatlı bir aileler. bayılıyorum. o çocukların gülüşlerini gördükçe mutlu oluyorum. hafta içi her gün türkiye saati ile 19.00'da yeni bir vlog yayınlıyorlar.

şiddetle tavsiye ederim :)
  • youtube kanalı. melis ve mert o kadar tatlı ki izlemeye doyamıyor insan. onları izleyince de mutlu oluyorum şahsen. 3. bebek ne zaman gelecek acaba merakla bekliyorum. :)
  • hollandada yaşayan bir turk ailenin maceralarını anlatan kanaldır.
    http://www.youtube.com/user/gurbetciaile/about
  • ilk vloglarından beri sürekli izlediğim tek youtube kanalı.

aile olarak çok samimiler, doğallar. anne olmanın zorluklarını anlatana tuğba'yı örnek veriyorum her zaman. iki çocukla her gün, kişisel bakımını, etkinliklerini, yemeğini yapıyor. çok pozitif. seviyoruz.
  • ben yeni keşfettim kanallarını, çok sempatik geldiler bana. 3. bebekleri de yeni doğdu, sıkı takipçileri değilim ama başka bir ülkede, farklı bir hayat izlemek hoş olabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap