şükela:  tümü | bugün
 • sosyal medyada akp'lilerin "ayar" diye paylaştıkları video. aklınca laikliğe ayar vermeye çalışıyor.
  saçları civciv sarısına boyamaktan devreler yanmış ablamızın, şeriattan başörtüsünden söz ediyor. lan ne yiyorsunuz, ne iciyorsunuz bu kafaya gelmek için.
  videoyu sonuna kadar izleyin ancak anlarsınız.

  https://www.facebook.com/…deo.php?v=872059286170356
 • ilk önce ünlü düşünür tuğçe kazaz zannettim. sonra baktım o değil. müridlerinden biri. madem bu kadar seviyorsun gel burda yaşa. bunlara neden oy kullandırılıyor onuda anlamıyorum. sen elin memleketindesin ve türkiyedeki seçimlere katılıyorsun. dahası burada yaşamadığı gibi burayıda bilmiyor. 13 yıldır neyi kısıtlamışlar diyor. müslüman olmayana dinsiz diyor. afedersin ama senin tespitini sikim.

  boş boş konuşan aklınca ayar veren gurbetçi troll.
 • (bkz: kız mı ?)
 • skeç herhalde. gerizekalıyı yada beyinsizi canlandırmaya çalışıyor. çok başarılı bence.
 • seriat tez gele , bonzai tez yasaklana ( bonzaide ciddiyim) ,bonzai kafasi bile bu konusmayi yaptirmaz insana. seriat nedir diye sorsak bacimiza inan bir iki basit ve sokaktan duyama kelimeden oteye gecemeyecek bilgiler sunar. seriat gelse ilk once onun kafasinin vurulacagindan bi haber. "13 senedir hic bir ozgurlugumuz kisitlanmadi " diyen biri ama farkinda degil hak ve hukuklarinin birer birer elinden alindigina.

  kendi hak ve hukuklarindan once baskalarinin hak ve hukukunu gozetmedigimiz surece , ne bu ulkeden ve nede bu milletten bir bok cikmaz.
 • "biz... biz..." dedigine göre kendisine "siz kimsiniz ülen ?" diye sorulacak ve sonrasinda iadeli tahütlü posta ile suudi arabistan'a gönderilecek troll fräulein ...
  almanca ya da almanca aksaniyla türkçe konuşsaydi daha inandirici olacakti... yazik olmuş emeklere.
  anmerkung: lass mich deine historische belehrung küssen !
 • kızın ağız şapırtısından ötürü 20.saniyesinde kapattığım video. bu nedir amk
 • ileri sararak bakarken ''bir müslüman neden şeriattan korksun ki?'' dediği an kapattım. ablacım seni şeriatçı tayfası o tiple görse kusura bakma her türlü hakareti ederler. senin gibi giyinen kadınlara neler dediklerinden haberin var mı? ayrıca bugün şeriatla yönetilen hiçbir ülkede o tiple dolaşamazsın. istersen bir dene. ahlak polisi götüne sopayı çakınca aklın başına gelir belki.

  basmış kafaya boyayı, surata fondoteni, dudağa ruju sonra şeriat bik bik bik. kedicik misin nesin?