• gavura vurur gibi mi vuruyorduk aktrol kardes. ıs gucumuzu yedirtmesin reis almanlara.
  • ciddi olmadığını, ironi yaptığını söyler misin lütfen?
  • kesinlikle yapılsın hiç gitmediğim bir ülkede yaşayan hiç tanımadığım birinin hayatına sıçmaya katkım olsun
  • bu evet diyen gurbetci hiyarlari turkiyeye getirin verin asgari ucret cocuklarinida devlet okullarina yollasinlar hastalandiklarinda devlet hastanelerinde mrı icin 6 ay sonrasina gun versinler bak nasil avrupaya kosuyorlar

ne kosmasi depar atarlar depar. arkasindan aslanlar bile yakalayamaz bu evetcileri

hahahahahaha

karaktersiz serefsiz itoglu itler bu evetci gurbetciler
  • bence de isviçre'den filan evet diyenler buraya gelip üstün demokrasi devletinde yaşasınlar. esas refah burada. *
  • döndürmekten ziyade exchange yapılmasının gündeme gelmesi gerekiyor. bildiğiniz win win* olayı.

onlar memleket hasretiyle yanıp tutuşurken hoş gelsinler hatta hava limanında çiçeklerle karşılarız ve ülkeden ayrılmak isteyenleri de onların yerine göndererek bir sorunun daha ortadan kalkacağına inanıyorum.
  • en önde bayrak taşınası fikir...
  • yahu vatandaşlarımız oralarda helak oluyor, yabancı ellerde ne idüğü belirsiz afedersiniz domuz eti yiyerek günaha giriyorlar, gelsinler artık. ülkemiz refah içinde, bitsin bu hasret diyerek desteklediğim olay.

referandumu, çifte vatandaşlığa sahip ve oy hakkı kullanan bütün vatandaşların yabancı ülke vatandaşlıkları iptal edilsin eğer istemiyorlarsa bu ülkede oy kullanma hakkı iptal edilsin veya vatandaşlıktan çıkarılsın.

ülkemizin gurbette yaşayan vatandaşlarına ihtiyacı var. bilimde, sanatta, teknoloji de gelişiyoruz. kalifiyeli iş gücüne ihtiyacımız var. gelsinler, asgari ücrette çalışarak türkiye de yaşanan mükemmel hayatın tadına varsınlar.

bence gündemde tutup, referandum için onay alalım. hazır birkaç tane referandum gündemi var iken bunu da araya sıkıştıralım. *
  • isteseniz de gelmezler. her iki açıdan da mantıklı olmayan referandumdu . kısacası da boş muhabbettir.
hesabın var mı? giriş yap