şükela:  tümü | bugün
  • sözlüğe yeni girmiş bulunan toplumbilimci.
  • renkli kişiliğiyle sözlüğü şenlendirmesini umduğum yeni yazar. ayrıca kuzenimdir kendisi.
  • sözlüğe fırtına gibi bir giriş yapacağına inandığım taze yazar. nam-ı diğer sociologist.
  • sözlük üzerinden kurulan bir bağlantının samimiyet sınırlarını zorlayan bir arkadaş. eskişehir günlerinin aranan insanı olacak kendisi. bana yardımseverliğin yeniden tanımlanmasını yaptıracak sanıyorum.
  • araştırmacı, bilgili ve en önemlisi dream theater seven genç dimağ.
  • dream theater dinlediğini öğrendiğimde daha da bi sevindiğim çılgın yazar. ayrıca starbucks' ı çok sever.
  • muhabbetine doyamadığım adam. konuşurken yaptığı abartmalar ile abartma sanatı isimli sanat dalının yaratılmasının öncülerinden olmuştur.
  • muhabbetine doyamadığım, pek çok konuda kendini donatmış örnek alınası insan. benim için de yardımsever bir yol rehberi olmuştur.
  • eskişehir' de ne zaman internet bağlantı sorunu olsa aklına beni getirmesi gereken yazar. selam ve saygılarımı iletirim.
  • o, kendine dar alanlarda bulanık, sisli ve ağır bir duman dehlizleri yaratır. bazen elinde bir puroyla mutlu olabilirken, kalan son dal sigarasını paylaşmanın getirdiği huzursuzluğu da gülüşüyle alaşağı eder. benim sezdiğim; bu dağınık ve beyaz duman dehlizlerinin arasında, gördüğüne inanmanın bir halini, übermensch bir durumu andırıyor. onun anlattığı; yağmur suları altında incelmiş toprak yollarda dahi horgörmeye imkan vermemekti. birleşen bu iki hal, -özellikle üniversitelerde- 21. yüzyılın küçük burjuva hastalığı olarak adlandırılabilecek "gelene sert bak, gideni küçümse" mottosuyla özdeşleşen o "kaba nevrotik" durumun anti tezi gibi. alçalıp yükselen duman dehlizlerinde, mahremiyetin yerini mahrumiyete bıraktığı zamanların da balyoz vurucusu. bir görse faydacı düzenin sahte jargonunu, enginlerine de sığmayacak.