• çoğu, türk kızlarından da kezban ve muhafazakar olan kızlardır.
    tanıştığım koca koca kızların hiçbirinin şimdiye kadar erkek arkadaşı bile olmamıştı, hatta flört ederlerse evlenemeyeceklerini düşünüyorlardı. bu kanı, gürcü kızlarının çoğunda var.
    ayrıca, diz altı(edit: bacakları gösterecek biçimde) etek bile giymezler kolay kolay. çok açık olur, erkekler bizim hakkımızda kötü düşünür diye.
    valla ben bile yanlarında "ahlaksız batılı" gibi hissettim kendimi, sevgilimden bahsetmeye çekindim.

bunun dışında, çok şeker ve yardımsever kızlardır, bütün gürcü milleti gibi...
  • kişilik olarak gerçekten çok iyi ve dost canlısı kızlardır ancak bir çoğu benimle yarışacak kadar sakal bıyık sahibidir. bu tespiti paylaştığım bir gürcü kızı da beni onaylamış ve bunun sebebi olarak sovyet döneminde güvenirliği kanıtlanmamış ilaç kullanımının yaygın olması ve buna bağlı genetik deformasyon olarak açıklamıştı. çok mantıklı gelmedi ama tabii ki olasılık dahilinde.
  • (bkz: gogo)
  • tiflis ve batum'dan olan ve bu iki sehrin disindan olan diye ikiye ayirirsak, ikinci kismina belki muhafazakar diyebilecegimiz ama ilk kismina kesinlikle rus/avrupali kirmasi diyebilecegimiz insanlardir.

(bkz: lemazi gogo)

edit: yine de genellemesek kendilerini daha iyi olacak, hele kezban demesek, asagilar gibi konusmasak daha da iyi olur, guzel olur, duzgun olur.*
  • güzel sevişirler.
  • bir türk kızı edemeyecek olandır. hayır yalakalıktan falan yazmıyorum, derdim mesaj kutumun yanması da değil ama o kadar da değil. hayır gürcü kızı görmesek yazılanlara inanmak işten bile olmayacak.

ayrıca aklıma da şu geldi direk:

http://4.bp.blogspot.com/…z0rkxv-e/s1600/gocmen.jpg
  • türk kızlarından daha çirkin değillerdir, daha heybetli oldukları kesindir ama. kısa boylu ve cılız bir gürcü kızı bulmak zordur.
  • 2011 haziran'ında bizdeki bıyık modasını çok yanlış anlamış kızlardı. umarım bir çare bulmuşlardır.

belki pala değillerdi ama biraz zorlasa ülkücü bıyığı, komünist bıyığı bırakabilecek kızlar gördüm tiflis'te. aynı otobüse bindiğim bir tanesinin bakışlarını fark etmemin üzerinden 2 saniye geçmeden bıyıkları beni benden aldı. yine de indikten sonra kıza el salladım, sevindi o da el salladı. salak salak gülüyordu. lan ne olacaksa işte, altı üstü el salladım ''bıyıklı kızdır bir el sallayanı yoktur'' diye.

bıyıklıların haricinde doğal bir güzelliğe sahip olan pek çok gürcü kızı gördüm, abartı bir makyaja gerek duymadan kendi halleriyle güzel görünmeyi becerebilen kızlardı.

türk kızlarıyla kıyaslayacak herhangi bir münasebetim olmadı kendileriyle, safi güzellikten bahsedecek olursak yine akılda kalıcı bir güzellik hatırlamıyorum. kötü demek istemiyorum ama türk kızlarıyla kıyaslanabilecek bir durum da söz konusu değildi.

tüm bu bahsettiklerim tiflis'teki gürcü kızları içindir. türkiye'deki gürcü kızlar hakkında bir malumatım yok.
  • bunlarda kapağı türkiyeye atmak gibi anlamsız bir istek var sanırım. toplanıp toplanıp istanbula geliyorlar, sebebini anlayabilmiş değilim.
  • genel olarak baktığımızda bana ilk kez medeni bir toplum olduğumuzu hissettirmiş insanlardır gürcüler. bir türk olarak ben bile şaşırdım nasıl bu kadar medeniyetsiz olabildiklerine. konuşurken çok yüksek sesle konuşuyorlar hatta birazdan kavga çıkacakmış gibi davranıyorlar, gümrükte bile onlarla türkleri ayırıyorlar çünkü sırada birbirlerini eziyorlar o kadar uzaklar medeniyetten. ayrıca bana kalırsa batum dünyanın en overrated şehri.
    edit: bu başlığa yazıp gürcü kızları hakkında tek bir şey yazmadan ayrılmayayım dedim. gürcü kızları da gürcü insanı olduğundan medeniyetsizdirler, ek olarak kapağı türkiye'ye atmak gibi bir hedefleri var zannımca.
hesabın var mı? giriş yap