şükela:  tümü | bugün
168 entry daha
  • kırk yıl düşünsem aklıma gelmeyecek atama. bakın bu örnek resmiyette büyük çaplı olduğu için görebildiğimiz kısımda kalıyor. daha binlerce bu tarz liyakat(!) esaslı atamalar mevcut. kimler nerelerden ne paralar kazanıyor bu memlekette. böyle bir zümreye bu kadar uzun süre yetki verilmemeliydi. yol yakınken dönelim dedik, oyunuzu düşünerek atın dedik ama artık zarar telafi edilemeyecek boyutlara ulaştı. türkiye cumhuriyeti fiilen sömürü düzeni ile yönetilmekte. karamsarlık yapmak istemiyorum ama evet sona yaklaşıldı. 2001 krizini bile mumla aratacaklar. uykusundan uyanmak istemeyen kesim bir gün uyanacak belki ama artık o an herşey için çok geç olacak.
  • kendisi bile tahminen suanda isim benzerligi oldugunu dusunuyordur kanimca.
  • o bu değil de bu adam önüne gelecek yönetim kurulu yetkisindeki milyon dolarlik kredilerde soz hakki sahibi olacak, şaka gibi

ya şunu mogadişuda falan yapsan orda bile sırıtır, bu nedir ya.
  • egemen bağış'ın prag büyükelçisi,
    hayvanat bahçesi müdürünün tubitak başkanı olduğu ülkede,
    hamza yerlikaya vakıfbank yönetim kurulu üyesi olmuş, çok mu?
  • eğitim hayatı (kaynak vikipedi)
    “süleyman demirel üniversitesi, burdur eğitim fakültesi beden eğitimi ve spor bölümünü mezunu olup, tcdd'de işçi (1993), emlâk bankası'nda (1998) ve istanbul büyükşehir belediyesi'nde (1999) memur, gençlik spor genel müdürlüğü'nde (2006) müşavir olarak çalışmıştır.”

emlak bankasında bir yıl çalışmış işte daha ne istiyordunuz.
  • bunun karşılığı olarak yakında kendisinden bir action gelir.
    bir şey değilde orada çalışanlara yazık, sen çalış, oku sonra başına güreşçiyi koysunlar.
  • koskoca ülkede aöf mezunu iktisatcı da mı yoktu bu güreşciyi koydular merak ediyorum.
  • hadi hamza bey ne iş yapıyor biliyoruz.ya diğerleri ? umarım en kötü ihtimalle güreşçidirler.
  • (bkz: arpalık)
  • insan ne diyeceğini bilemiyor maalesef. yazık, çok yazık. hadi diyelim, seni önerdiler veya sana teklif ettiler. ah be güzel kardeşim! sen neden “hayır!” diyemedin. “ben sporcuyum, bankacılıktan anlayamam” diyemedin mi? bu ülke için önemli insanlarsınız. başarılarınızla bu ülkenin göğsünü kabartmış insanlarsınız. 3-5 kuruşa değer mi?
439 entry daha