• okan bey iiyyyy aksemlar demesi bizi bitiyor
  • fatih'te intihar eden dört kardeş olayıyla ilgili “parasızlık içerisinde can çekişen bu kadar insan etrafımızda varken gidip altın suyuna bulanmış et yiyen geri zekâlılara kızıyorum. yaklaşık 25 tane hikâye çekip, çeşme’de nasıl yiyip içtiğini, hangi sahillere ne kadar para saçtığını gösterme meraklısı gösteriş budalalarına kızıyorum. türkiye’de biraz parasıyla adam olduğunu sanan, bunu herkesin gözüne sokan, kibirli, şımarık o kitleye kızıyorum. etrafta bu kadar bu hâlde insan varken ‘ben ne oldum’ delisi olan, bunu şakır şakır gösterenlere kızıyorum. türkiye’de en çok bu kitleye kızıyorum” ifadelerini kullanan bir oyuncu.

ifadelerin olduğu video klibi için: medyanın51tonu (twitter)
  • bir filmine denk gelip aklima gelen cok basarili ve zeki oyuncudur. neden guzel islerde gormuyoruz acaba onu? yeteneksiz degil asla, inzivada da degil zira son filmi pek basarili degildi. hak ettigi yere gelmesini diliyorum. o mutludur belki bulundugu yerden lakin bizler onu hak ettigi yapimlarda gormek isteriz. yani ben isterim.
  • gündeme dair çok iyi dalga geçiyor durdurtmuyoruz efendim
  • insanlar ne garip lan...kendi halinde, sessiz sedasız, piyasa ortamlardan uzak ve gayet doğal yaşayan bir oyuncuya bile bok atmak için yer arıyorlar. kuzguncuk’ta eşi ve tatlı mı tatlı kızı ile gayet mütevazi ve gerçek bir şekilde, gerçekle bağını koparmadan yaşayan, herkesin sevip saydığı ve herkesle de selamlaşan, ağır başlı, egosuz, adam gibi bir adam ve sanatçıdır kendisi. tanınmış birini gördüklerinde normal zamanda eli ayağı boşalacak insanlar, beklediği alakayı bulamayınca burada gelmiş adam bokluyorlar. ne kolay değil mi? kendi içlerindeki eksikleri ve kompleksleri diğerlerine yansıtmaya bayılıyor ve böylece biraz olsun güçlü hissetmek istiyorlar. aslında tipik yurdum insanı psikolojisi... gürgen öz’e; şu dönem herkes gözünü olanlara kapatmış parasına keyfine bakarken, toplumsal sorunlarla ilgili instagram sayfasından paylaştığı, hem komik hem de gayet cesur ve zekice videoları için tebrikler ayrıca...
  • çok antipatik bulduğum kimse.
  • corona festivali tanımlamasıyla yarmıştır.
  • yaaaaaa ahahahaa aşıırı tatlış sempatik degil mii?? ironiye gelll
    https://www.instagram.com/…jfm/?igshid=p1t3vex6tk6i

corona virus günlerinde yaptigi paylasimlarla epey bi dikkatimi cekiyor. bayiliyorum ben bu adamin zekasina, kültürüne, tarzina, espri yetenegine. hani yakisikli olmadigi halde kendine asik edebilen erkekler vardir ya tam da öyle biri. tipten kaybeden beyler size kucuk bir tavsiye hicbir sey olamiyorsaniz bir gürgen öz olmayi deneyin derim her zaman kazanirsiniz. *
  • türkiye’de oyunculuk yeteneğini çok başarılı bulduğum ender insanlardan biri, tiyatrocu. instagram hesabından yaptığı trollük ve ironi içeren videoları baya bir eğlenceli. son paylaşımı ile gösteriş için yaşayan görgüsüz ünlülere selam çakmış.
  • enteresan şekilde avrupa yakası'ndaki anlamsız rolü sebebiyle popülerliğini yitirmiştir. tam yıldızının parladığı zamanda girdiği dizide, üzerine bir türlü oturmayan bir karakter yazılmış ve hiç tutmayan bu karakterle sadece birkaç ay takıldıktan sonra diziden ayrılmıştı(sene 2009 olsa gerek). daha sonrasında da o zamanki popülerliğini hiç yakalayamadı.
hesabın var mı? giriş yap