şükela:  tümü | bugün
 • apple için teknik servis hizmeti veren mağaza. apple tarafından premium* sıfatı uygun görülmüş, çünkü sundukları hizmet apple kalitesini yansıtıyor. hiç başlığı açılmamış olması ilginç, yeni açılmış sanırım tam bir bilgim yok ama deneyimimi aktarıp kendilerini övmek isterim.

  9 eylül 2016 tarihinde garantisi bitecek olan 5s cihazımı umutsuzlukla 2 eylül günü buraya götürdüm. şarj göstergesinde ufak arıza vardı. *böyle basit bir arıza için ve garanti bitmesine 1 hafta kaldığı için bakmazlar diyordum ancak telefonu aldılar, inceleme yapılacak dediler ve bir kod verip internetten takip edin dediler. aradan 3 iş günü geçtikten sonra bana mesaj geldi, cihazınız hazır gelip alın diye. gittim ve yeni sıfır cihaz ile ürünümü değiştirdiklerini söylediler. benim cihazın 3 köşesinde büyük ezikler, çizikler ve göçmeler mevcuttu. ona rağmen telefonu yenilemişler ve yeni cihaz vermişler.

  zorlu center ve akasya avm'deki apple store'lara gidemeyenler için müthiş bir alternatif. ben mersin'deki şubesine gitmiştim, birkaç yerde daha olduğunu duydum. güzel hizmeti her zaman ödüllendirmek istedim, bunların da reklamını yapmış olayım.

  https://www.gurgencler.com.tr/
 • bu entryi dikkate alın ve buraya kesinlikle macbook teslim etmeyin !!!

  tamir ettik gelin alın diyorlar; kontrol etmesem tamir ederken bozdukları şeyi fark etmeyecektim. bunu fark ediyorum ve adamlar kendi yarattıkları bu "yeni daha önce olmayan" sorunun donanımsal mı yazılımsal mı olduğunu anlamaktan aciz. ben harici klavye takıp deneyelim anlarız demesem kendi yarattıkları bu "yeni daha önce olmayan" yazılım sorununu fark etmeyeceklerdi, daha doğrusu bana iteleyeceklerdi. fark edince biz size haftaya teslim edelim diyorlar ve basit bir hatanın giderilmesi iki haftayı buluyor. bilgisayarı size verirken içindeki bütün verileri siliyorlar ve ilk aldığınız şeye dönüşüyor üstüne üstlük içinde orijinal olmayan uygulamalar yüklenmiş halde.

  daha en başta teslim ederken yedekleme yapmadım sorun olur mu derken, basit bir değişiklik içindekiler silinmeyecek siz şurayı imzalayın yeter demişlerdi... bonus olarak macteki bütün emeklerimi çöpe attılar. ve o imzaladığım yerde karınca duasıyla yedekleme yaptığımı taahhüt ederek hukuki haklarımdan mahrum kalıyorum.

  özetle, apple gibi bir firmanın ürünleri gerçekten iş bilmez kekoların elinde ve ben sinir hastası oldum.

  son kez tekrar ediyorum: bunlara kesinlikle bir macbook teslim edilmemeli !!!
 • mersin forum avm'de kendi bünyelerinde olan bir adet apple premium reseller mağazası olan şirket. hizmet kaliteleri çok iyi.
 • kesinlikle gitmeyin. beş para etmez bir servis anlayışları var.

  hafta başında bunlara macbook pro'mu teslim ettim. ederken de hoparlöründe sorun olduğunu, değiştirilmesi gerektiğini söyledim. bana cuma akşamı hem mail, hem sms attılar, bu kadar maliyet çıktı, laptop'ınızı gelin alın diye. az önce onca yolu geldim ve o sms'in sadece sorunun tespiti için atıldığını, 1 hafta-10 gün beklemem gerektiğini söylediler.

  ulan sorunu ve çözümünü ben 1 hafta önce söyledim zaten, siz ne yaptınız bu 1 haftada? laptop'ı açmamışlar bile. bir de 10 gün daha beklemeliymiş. gerçekten bok gibiler. aman bunların eline düşmeyin.

  kesinlikle gitmeyin. beş para etmez bir servis anlayışları var.
 • adamlar her hafta web sitelerini guncelliyor. ne zaman girsem karsilastigim ekran bu

  http://www.guvenasazeytinyagi.com/…ploads/bakim.jpg
 • geçende ankamall mağazasına 7 plus için pil değişim maksadıyla gittim. benim işlemimde bir sorun olmadı. yarım saatte tamamladılar. ancak hemen yanımdaki danışman/müşteri diyaloğu beni benden aldı. vatandaşın telefonunun ekranı kırılmış. ekranı ücreti karşılığında değiştirmek istiyor. servis danışmanı telefonu inceledi, “yalnız beyefendi kasada çizikler var, bu haliyle ekranı değiştiremeyiz, telefonun komple yenisiyle değiştirlmesi gerekiyor. fiyatı da 2000 küsür.” resmen adam silkeliyorlar afedersiniz.
 • kesinlikle gitmemeniz gereken servis. müşteri hizmetleri telefonu suratınıza kapatıyor. verdiğim cihaz daha önce kendileri tarafından ekranı değiştirilmiş bir cihazdı. bu sefer de yetkili servis dışı işlem tespit edildi diyerek cihazı garanti kapsamı dışı bıraktılar. ne işlem yapılmış diye sorduğumda biz bilemeyiz apple ile iletişime geçin diyorlar. kardeşim ben cihazı size teslim etmişim benim muhatabım sizsiniz, bana bilgi akışını siz sağlamalısınız. bunu da yapamıyorsanız ne sikime yarıyorsunuz o zaman?
 • geçen yaz ankara ankamall'daki şubesinde iphone 6s ücretli pil değişimi yapıp 140 tl ödemiştim ve bir ay sonra telefon şişip patlama raddesine geldi. meğer eski bir pil takmışlar ve vidalarını bile yerleştirmemişler. patlamamasına şükrettim. çanakkale'de olduğum için geri götürme şansım da olamadı.

  kısacası rezalet firma. önunden bile geçmeyin.
 • garanti kapsamındaki cihaz değişimi haricinde önünden bile geçmemenizi tavsiye edeceğim çakma dolandırıcı apple reseller'ı. zaten yeterince giydirilmiş bir de tüy dikeyim.

  asla tamir için buraya gitmeyin. cihazımın neyi var demek için bile vakit harcamayın. 2 yıl kadar önce italya'dan aldığım telefonumu "telefonumu açamıyorum" şikayetiyle istanbul cevahir avm'deki şubesine götürdüm. apple'ın kendisi yurtdışından alınan telefonlara bakmıyormuş. onlar yönlendirdi.

  gittim verdim telefonu. bir test yapacaklarını söylediler. telefonun şarj soketini bir cımbızla temizleyip bir kablo taktı bilgisayar ekranında bi hareketler oldu barlar doldu bekledik falan, çıkan sonuçta direkt şu yazıyordu. "bu cihaz açılmaz". ulan zaten ben sana diyorum açılmıyor diye. hatta tahminim bile var şarjı tamamen bittikten sonra açılmadığı için resmen bataryası ölmüş.

  oradaki kadın bana dedi ki,

  iphone 7'lerde bu bazen oluyor. anakart kaynaklı bir problem. bataryadan değil. böyle olduğunda biz direkt değişim yapıyoruz ama sizin garantiniz bittiği için ekstra ödeme yapmanız gerek.

  ne kadar bir ödeme diye sordum. 3399 tl dedi. bir de o kadar kesin konuşuyor ki kesinlikle bataryadan değil problem sanki. az kaldı değiştirecektim parayı verip. dedim ki bi yere daha göstereyim. hay aklımı seveyim. 130 liraya bataryası değişti hiçbir sorunu kalmadı canım telefonumun. 3399 nere 130 nere?