şükela:  tümü | bugün
  • dokuz eylül üniversitesi inşaat mühendisliği geoteknik anabilim dalı öğretim üyesidir. bölümün en yardımsever hocalarından biridir. bildiklerini aktarmaktan imtina etmeyen, elinden geldiğince öğrenciyle ilgilenmeye çalışan bir hocadır.
  • simaen mark knopfler' i andırmaktadır.
  • hakkinda neden bu kadar az entry oldugunu anlayamadigim hoca. adamin hasidir. cocuklugundan bugüne yasadigi tecrübeleri yeri geldikce derli toplu bir sekilde dersi ile birlestirerek aktarir. keske tanisikligimiz zemin mekanigi 1 ve 2 derslerinden baslasaydi da, bazi seyleri daha iyi algilama sansimiz olsaydi.
  • dokuz eylül üniversitesi inşaat mühendisliği bölümü'nün yeni başkanı olmuş hocadır.
  • dediğine göre buraları takip etmekte olan deü hocası.
    hocam öğrencilere en ufak bir yanlışında buraları doldurumum haberin olsun. swh
  • dokuz eylül üniversitesi bölüm başkanlığı yapmakta olan ve buraları takip eden güzide bir hocadır.ayrıca geoteknik alanında ülkemizde ki en iyi hocalardandır. 4 yıl boyunca kendisinden sadece bir ders aldım o da son dönemime denk geldi keşke diğer dersleri de kendisinden alabilseydim.dersleri genel olarak eğlenceli ve öğretici geçmektedir.buradan kendisine selamlar .