şükela:  tümü | bugün
  • el kol hareketlerinden anladığım kadarıyla cüneyt asan'dan bayağı etkilenmiş şahıs.
  • yemek yerken bunu da veriyorlar mı? şef yardımcısı mı?

http://gurkansefsteakhouse.com/…/slider/slider2.jpg

edit: aslında sitesinde hakkında bölümünü okumadan yargılamışım. bence kendisi nusr-et'ten daha çok popüler olmayı hakediyor. en azından bir şekilde eğitimini almış.
  • bugün tv'de denk geldiğim şef.

ben ki rudolf'un fırınında bile etkilenip mutfağa girmiş adamım, bunun tarifleri ve pişirme tarzı değil iştah açıp mangal yaktırmak, tosta bile razı eder insanı. güzelim antrikotu bala bulayıp üstüne nescafe döküp pişirince şef olunmuyor güzel kardeşim.
  • gördüğüm en yeteneksiz şef olabilir kendileri. mekanına gidip bir şey yemedim henüz ama o da pek iç açıcı değilmiş anladigim kadarıyla.

tv programı hakikaten çok kolpa. hareketler vs vs çok itici.kendini bitirmek istemiyorsa programı bitirmeyi düşünmeli.
  • inanilmaz pis calisan sef. tv programinda ayni tezgahta silmeden sarimsak kesip kalan parcalar ustunde eti ve tavugu tezgahi hic silmeden kesiyor. mutfagin en bilinen kurali tavuk ve et ayni bicakla ve tezgah silmeden kesilmez. sef demeye bin sahit lazim.
  • bugün programında yıkanmamış taze soğanları kesip yoğurdun içine katan ,inanılmaz pis çalışan tuhaf adam
  • nişantaşı vali konağı caddesindeki yerine gittim. konsept olarak çok hoşuma gitti.
    garsonların güler yüzü içtenliği dikkatimi çekti. yemekten önce gelen etshi ve ilik suyuna bayıldım.
    sonrasında şaşlık ve lokum yedim nusr-et'te yediğimden tat olarak fazlasını buldum. gürkan şef ve ekibi gerçekten etin sanatından anlıyor. lezzet,ambians , kalite olarakta fiyatlar gayet uygun.
  • aslen denizlili olup pr mantığıyla arkansas'ın içinden kılığıyla dolaşmaktadır. yakında gittiği bir mekanın valesine beygirini bırakırsa şaşırmayınız. şöyle topuğunda mahmuzlar, çıkkıl çıkkıl yürümeler falan.

ey kapitalizm sen nelere kadirsin. çocukluğumuzun beyaz önlüklü tonton kasapları nerde? bu atıyla samimi kovboy nerde?
  • bugün kendisini tv'de izledim. işine önem verme ve işini sevme hatta ruhuyla yapma bu adamda. kendisi bana ilham vermiştir. genç yaşta yakaladığı bu başarının devamını dilerim. bir müşteri kazandın gürkan şef.
  • kendisine yapistirdigi o zorlama tipine, hareketlerine, o vicik tavirlara bakinca insani kendisi adina utandiran turk insani tiplemesi. hayir, daha da vahimi ne kadar gulunc ne kadar sahte oldugunun idrakinde olmamasi. gercek olsun isterse arap kadri gibi koca donla gezsin donup bakmazsin da iste sakil olunca bir seyler insan dayanamiyor, tepki veriyor.