şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (bkz: gurka)
 • fast and furious 5 ve 6 da dwayne johnson'un kullandığı, 6.7 litre turbo dizel motorlu, 6 ileri otomatik vitesli yaklaşık 9 ton ağırlığındaki kanada yapımı 4x4 araç. dwayne johson fast and furious 5 de lapv ve fast and furious 6 da ise rpv modelini kullanmıştır.
 • terradyne firması tarafından üretilen zırhlı araç modelidir.

  sexy resimleri için tıklanabilecek web site linki
 • purolar arasinda en babayigit purolardandir.
  cohiba diye gidip bayrampasa bulma ihtimaliniz cokken, gurkha'da bu olasilik minimize haldedir. puronun yarisindan sonra aci tadini birakmasini istemezseniz gurkha iyi tercih. ama para bok diyorsan her puro yarisina kadar essizdir.
 • ninja, assassin, beast, beauty, evil vs diye tadina agirligina gore ayrilmakta olan purodur. iciniz, fazla hasir nesir degilseniz; puronun renginin koyuluguna gore agir hafif diye karar vererek tadiniz.

  sonrasi, wowwww amerikalilar da bu isi biliyormus dersiniz.

  dip not: yine de puro cuba dir. cuba purodur.
 • bu aralar *favorim enforcer ve özel günler için sinister serileri olan purodur efendim kendileri.
 • bu cumartesi tatma fırsatını elde ettiğim, içerken keyif vermekle birlikte kesinlikle küba purolarına göre zayıf bulduğum bir puro.

  zayıf çünkü, küba purosu -şayet orjinal ise- sizi şaşırtmaz ve yarı yolda bırakmaz. 25'lik bir kutuda çok az ihtimalle 1 ya da iki tanesinde sorun yaşarsınız ama uzun süredir gurkha ile haşır neşir olan arkadaşlarımdan öğrendiğime göre bu oran kesinlikle daha yüksek.

  denediğim örnekte mi bu şekilde yoksa hepsinde mi bilmiyorum ama ilk dörtte birisinde çekim açısından pek tatminkar değil, aromaları almakta zorlanıyorsunuz. daha sonra dolgun bir hale gelmekle birlikte etkisi beklenenden kısa sürmekte. toplam için sürem yaklaşık 1.5 saat olmasına rağmen kaydadeğer kısmı 30 dakikayı geçmedi. ayrıca kül tutma konusunda başarısız olduğunu de eklemeliyim.
 • ninja inanılmazdır. hafif sert denebilir fakat kuba purosunun sert olanıyla kesinlikle karşılaştırılamaz. dominikliler puroyu her zaman kubalılardan daha yumuşak yapıyor bana sorarsanız. veya coğrafyadan kaynaklanan bir doğal tütün özelliği de olabilir.

  cohiba ile karşılaştıracak olursam kesinlikle gurkha derim. ama tabiki bir partagas olamaz.. ya da olabilir mi??

  bilemiyorum hepsi çok güzel..