• bahsi geçen markanın ürünleri migrosta satıldığı için -şahsım adına- güvenilir nazarıyla bakıyordum ve markanın kavurmalarını kullanıyordum ancak dini hassasiyet sebebiyle domuz yemeyen bir olarak markanın ürünlerine domuz eti tıkıştırdığını öğrendim. domuz eti, alkol vb satan mağaza da olsa kanun gereği bu ürünlerin belirli olması gerekir ki hassasiyetimize uygun yaşayabilelim. umarım migros bu dolandırıcı firmayla çalışmayı bırakır.
  • ekim 2019 yılı, hileli ürünler listesinde yer alan en bilindik markalardan birisi. sucuk ve salamında domuz eti tespit edilmiş. biz de kavurmasını sıklıkla tüketiyorduk. allah cezanızı versin.
    (bkz: 12 ekim 2019 hileli urunlerin aciklanmasi)
  • ürünlerinde domuz eti tespit edilen gurme gıda; bifet ismiyle reyonlarda boy göstermeye devam ediyor.

kanun açığı + caydırıcı olmayan ceza = vatandaşın g.tüne giren şemsiye
  • ürünlerine karıştırdığı domuz etinin helal kesim olup olmadığını merak ettiğim şirkettir.
  • kardeşim dağda kaçak vurulan domuzları kullanıyor işte adamlar. basbaya daha ucuz niye hala aynı cümleleri kullanıyorsunuz.
  • istanbul ticaret odası kayıtlarına göre bayrampaşa/istanbul merkezli, 23.8 milyon tl sermayeli ve haluk odabaşı, hayrettin odabaşı, ilko köse'nin ortaklıklarının bulunduğu firmadır.
  • bende diyorum ki neden bu kadar lezzetli ürünleri adamların..
  • benzer başlıklarda ısrarla domuz etinin talep azlığından pahalı olduğu falan söyleniyor, oysa o ürünlere karıştırılanlar çiftlik domuzu degil. domuz avlayan binlerce avcı var. anlaşırsın hayvan başına 200 tl'ye, karkas halde 100 kilo, kemiksiz ise 70 kilo eti 200 tl' almış olursun.
    antalya'da oteller ne yapıyor sanıyorsunuz...
  • adamlar yıllardır farklı markalar adı altında domuz eti karıştırılmış hileli ürünleri satıyor, kimse de bu adamlara ceza meza veremiyor. çok daha önceden yeditepe sucuk vardı onu kapadılar gurme ismi ile çıkardılar şimdi de bifet. ulan adamlar hilecinin teki, şu ülkede haklarında tek işlem yapılmıyor.
hesabın var mı? giriş yap