şükela:  tümü | bugün
  • allah affetsin bende neden lezzetli diyodum

işin kötü yanı ilgili firma yıllar önce nuta gıda ismini kullanıyormuş ve yine aynı iddialarla gündeme gelmiş.
  • bildiğin domuz etini kakalamışlar.
  • bazıları için nefaseti, kıvamı ciddi manada mükemmel bir sucuktu. benim için hala öyle. *
  • dedektiflere takılan istanbul merkezli sucuk salam markası.

bugün açıklanan tağşiş raporuyla birlikte domuz eti ve tırnaklı hayvan eti kullandıkları belgelenmiştir.

allah sizi kahretsin hain insanlar, yiyenlere geçmiş olsun
  • geçmiş olsun hakikaten, haram pointler tavan beyler.
  • çok ciddi bir olay bu. resmen migros yalan beyanla ürün mü satmış? ben bunu anlıyorum. a'dan z'ye bütün ürünleri detaylı incelenmeli bu firmanın.
  • içinde domuz eti barındırıyormuş. migros sanalmarket üzerinden 1 kilosuna 65 tl vererek sahip olabilirsiniz.
  • (bkz: halall food)
  • az önce sövmek için aradım, telefon'a bekçi çıktı. (haftaiçi çok domuz sattıklarından ,cumartesi yatıyolar zaar)

-sen bugün arayan 2.kişisin ağabey bizde olmaz öyle şey,yalan dolan, iftira, bizde müslümanız filan diye geveledi. hatta bakanlık yetkilisi arkadaşlar sürekli gelip bizde yemek yiyolar dedi.

rahatsız olup arayan 2 kişi olduğuna göre çok da sıkıntı değil sanırım.
  • (bkz: gurme sucuk)
    yapılan düpedüz ahlaksızlıktır. bazı domuzseverlerin komiklik ve şakalarıyla hafifletilemeyecek kadar can sıkıcı bir meseledir. biz de bilirdik domuz yemeyi eğer tercih etseydik!