şükela:  tümü | bugün
 • ce$it ce$it yiyecek satan bir ali$veri$ sitesi, belli zaten adindan.

  siyah makarna, zencefil koku tur$usu, udon, pirinc sirkesi, her bi$i mevcut. acken bakinca bir fena oluyor insan.
 • peynir fiyatlarını namlı ve migros ile karşılaştırdım. namlı'dan en az %20 ucuz, migros'tan da %5-10 civarı ucuz. misal president camambert namlı'da 16tl, migros'ta 12tl, gurmenet'te 9.98tl.
 • sitedeki tüm ürünlere baktım artık gösterecek sayfa kalmamayana kadar. seçtiklerimi de alışveriş sepetime attım, sanal kartla ödemesini de yaptım... ama yoklar. yok oldu hepsi. ne verilen siparişler listesinde ne de alışveriş sepetindeler. peh!
 • fiyatları iyi, servis hızlı, bir sorun olduğunda emaille hemen geri dönüyorlar ama ballı hardal diye sattıkları ürünün ballı hardal'la uzaktan yakından alakası yok, bildiğin hardal... almayı düşünenlerin dikkatine
 • her yılbaşı yaklaşırken ailenin kadınları olarak toplanıp girdiğimiz site. özellikle türkiye'de market raflarında bulamayacağınız pek çok şeyi size sunmak gibi bir artısı var. fiyatlar oldukça uygun. ayrıca kampanyalarını takip ederseniz zaman zaman çok uygun fiyata çok güzel şeyler denk gelebiliyor. bir de kargo ücreti konusunda sağlam kampanyalar yapsa ne güzel olur.
 • siparişimi ankara'ya iki günde ulaştırmış olan gayet hızlı site.
 • siparişimi 22 saat içerisinde teslim ettiler. hemde hepsi yandan çarklı. artık japchae pişirebileceğim.

  (bkz: bir gün bende yicem)
 • aras kargo gibi bir kargo firmasıyla çalıştığı için, donuk ürünüm 3. gün itibariyle elime geçmediği için hala kızgın olduğum firma.aras kargo ile çalışmaya devam ettikleri sürece müşteri kaybetmeleri kaçınılmaz.

  edit:3.günün sonunda ürün geldi ve bozulmuştu iade ettim. kargoya hiç bir yaptırım uygulayamadılar, olan benim zamanıma ve sinirlerime oldu.bayram keyfimide mahvettiler. küçük bir kargo şubesine bile 2 günde teslimat yaptıramayan bir firmadan hayır gelmez. ayrıca başka bir kargo firması seçerseniz ücreti siz ödüyorsunuz gecikmelerden sorumlu değiliz diye bir açıklama var ama ne yazık ki, benim şanssızlığım herhalde aras kargoya hiç birşey yaptıramadılar. günlerce gidip geldim ürünlerimi şubede saklamışlardı. yetmezmiş gibi adreste bulunamadı diye not düşmüşlerdi. donuk üründe eğer evde değilseniz iade ve değişim talep edemiyorsunuz. iki uyanık firma aralarında öyle birşey yapmışlar. eve çakılı kalıp beklersiniz ama adamlar evde bulamadık diye sms yollar donuk ürün elinizde patlar. yani anlaşmalı kargoya bile laf geçiremeyen diğer kargoya yaptırım uygulamasa ne olur sanki. bu arada ürünlerinden değil ama çalıştıkları kargo firmalarından son derece şikayetçiyim. ayrıca donuk ürünlerde ''ben bütün gün evde bekledim'' diye bir iddianız varsa mobese kameralarından veya güvenlik kameralarından destek alın derim. yoksa aras kargo gibi dürüstlükten bihaber çalışanları olan bir firma teslimatları yapmadığı gibi evde bulamadık notu düşüp geçiyor. velhasıl ürünleri iyi, değişik seçenekler var , 2-3 sorunsuz alışveriş yaparsınız memnun kalırsınız ama bir denk geldiniz mi saçma bir aras kargo şubesine , o aldığınız lezzetin tamamını burnunuzdan getirebilirler.
 • italya'dan aldığım hemen hemen tüm ürünleri bu sitede çok makul fiyatlara bulabiliyorum. balsamik sirkesi, almond biscottisi ne bileyim makarnası her birşeyi var. 2 günde de elime ulaşıyor, seviyoruz efenim...
 • siparislerimi 1gun icerisinde ulastirarak beni saskina cevirmis guzel alisveris sitesi. soslari once havali su pitircik seylere , sonra da bir kat kartona sararak kirilmasini imkansiz hale getirmisler. gercekten basarililar. tisikkirler sipirmin.