şükela:  tümü | bugün
 • izmir'in güzelyalı semtindeki göztepe'ye ait ufak stadyum. göztepe'nin antremanları ve bazı amatör küme maçları burada yapılır.
 • güzelyalı'da yaşayanler için güzel bir tesis. göztepe'nin antrenmanlarının filan yapıldığı da yok artık burada. istediğin zaman git stadyumunda koş, çimlerinde jimnastik yap, halı sahasında top koştur, kortlarında tenis oyna... iyidir.
 • devletin 15 bin kişilik stad yapacağını söylediği yer. sakın yapılmasın böyle salakça bir şey. 15 bin ne lan? köy takımımıyız biz? nasıl bir vizyonsuzluktur bu? alt liglerde hatta ancak amatörde takımı olan birçok ile 25-30 binlik stadyumlar yapılırken, türkiye'nin en çok taraftara sahip olan takımlarından birine reva görülen sayı 15 bin. yeri de semt olan göztepe'de olmasına rağmen. ulan sırf bulunduğu caddedeki insanlar gitse dolar 15 bin. üstelik arazi derdi de yok. göztepe'nin altyapı tesisinin üzerine dikecekler. yani alt yapı tesisimizi verip 15 binlik stadyum alacağız. yok ya.

  halbuki dikin şöyle 30 binlik ileride büyütmeye imkan verecek bir stadyum. çift katlı, localara, kafelere, mağazalara, otoparka sahip. ama yok. izmir her zamanki gibi üvey evlat.

  bir diğer husus da karşıyaka'ya yapılacak stadyumla ikiz olacak olması. sadece birinde sarı diğerinde yeşil olacakmış. bu ne saçmalıktır yahu? düşünsenize beşiktaşa tt arenanın aynısının yapıldığını. ne alaka? amaç ne?

  özet: sportif olarak eğer sıçmazsak bu stad yapılsa bile maçlarımızı atatürkte oynamaya devam edeceğiz anlaşılan.
 • yıllardır beklediğimiz stat geliyor.
 • kısaca g.a.g.s, deplasman takımlarının fark yemediğine sevineceği stat.
 • hakkında sevindirici gelişmeler olan stadımız.

  göztepe'nin stadı geliyor 06.09.2016
  izmir milletvekilleri sayın hamza dağ, sayın mahmut atilla kaya ve başkanımız sayın mehmet sepil, göztepe'miz için yapılacak yeni stada ilişkin son detayları görüşmek adına ankara’da ziyaretlerde bulundu.

  ilk olarak sabah saatlerinde izmir milletvekilleri hamza dağ, mahmut atilla kaya, başkanımız mehmet sepil ve gençlik ve spor bakanı sayın akif çağatay kılıç’ı makamında ziyaret ettiler. ziyarette sgm genel müdür yardımcısı sayın dursun türk de yer aldı. gençlik ve spor bakanı sayın akif çağatay kılıç’a gürsel aksel tesisleri’ne yapılacak olan stada ilişkin aşamalar hakkında bilgi verildi.

  saat 19:30’da izmir milletvekilleri hamza dağ, mahmut atilla kaya, toki başkanı ergün turan, başkanımız mehmet sepil ve stadın mimarı bünyamin derman çankaya köşkü’nde başbakan sayın binali yıldırım’ın konuğu oldular. gerçekleşen ziyarette heyet, başbakan sayın binali yıldırım’a göztepe stadı’nın yapım süreci ile ilgili detaylı bilgi paylaşımında bulundu.

  gerçekleşen görüşmelerin ardından başkanımız mehmet sepil; “1949’dan bu yana göztepe’mize hizmet veren gürsel aksel tesisleri göztepe’nin yeni başarılarına ev sahipliği yapmak üzere stat haline geliyor. izmir’in en değerli alanlarından biri olan gürsel aksel tesisleri’ne yapılacak olan stat sadece ayda iki gün kullanılan bir yer değil 365 gün çevrede oturan halka hizmet veren bir yaşam alanı olacaktır. göztepe 2018-2019 sezonunu yeni stadında oynayacaktır. izmirli başbakanımız stat projemizin tüm aşamalarını yakından takip ederek bugünlere gelinmesinde en büyük paya sahibi olmuş ve konuyla çok yakından ilgilenerek ciddi enerji harcamıştır. zor günlerden geçen ülkemizin yoğun gündeminde bizlere vakit ayırdığı için değerli başbakanımız sayın binali yıldırım’a ve gençlik ve spor bakanımız sayın akif çağatay kılıç’a çok teşekkür ediyorum.” dedi.

  yapımına başlanacak olan 20.000 kapasiteli stat tam anlamıyla 365 gün yaşayan bir mekan olacak. içerisinde 2 katlı otopark, halka açık spor alanları, müze, idari alanlar, fitness merkezi, sosyal alanlar, çocuk eğlence merkezleri ve kulübe gelir getirici ticari alanlar yer alacak olan stat ile ilgili detaylı bilgiler önümüzdeki günlerde izmir kamuoyu ile paylaşılacak.

  http://www.goztepe.org.tr/default3.asp?id=5097
 • https://www.facebook.com/…pe/posts/1277051679004742 biraz daha detaylı görüntüleri paylaşıldı çatısındaki yeşil alan ve yürüme yerleri yapılırsa dünyada ilk olacak sanırım.
 • sönmez karakurt'un yaratıcı çalışmalarını andırıyor.
 • mimarı, vodafone arena mimarı da olan bünyamin dermandır.