şükela:  tümü | bugün soru sor
 • irfan inanç yıldız'ın tekmeyi koyduğu genel merkez yöneticisi olmayan ve de perde arkasından süreci yönetmeye kalkışan derin karakter (bkz: #33297940)
 • dersim de hdp den başka milletvekili çıkmaz diyoruz. çıkmasında zaten ama çıkacaksa gürsel erol çıksın.
  çünkü bende cep telefonu var, zamanında oluşmuş bir hukukumuz var,var ki var yani.
  ayrıca kendisinin iddialarına göre akraba da oluyoruz, bir telefon konuşmamız da '' sen de benim yeğenimsin'' demişliği var, kayıtlara geçsin lütfen.
  kendisine başarılar, yol açık olsun.

  edit: chp li değilim.
  edit 2: kendisi milletvekili olmuş, kamer gençin izinden gitmektedir. milletvekili maasindan bir kuruş bile cebine girmemiş, hepsini öğrenci okutmak üzere burs olarak dagitmistir. gururlandik. cep numarasini kaybettim, beni ararsa sevinirim, ödemeli bile olsa olur. son olarak ulkecek böyle vekiller ihtiyacimiz var, örnek olsun.
 • adaylıktan çekildiğini açıklamış.
 • chp'den yine aday gösterilen. dersim 1.sıra adayıdır.
 • chp dersim milletvekili olarak seçilmiştir. kürt vatandaşların her zamanki gibi en kritik anda dinci sağ iktidara yönelmesi, pkk'nın canla başka uğraşması, 7 haziran'da meclise giren hdp'li vekillerin emanet oyları inkar ederek palazlanması sonucu hdp'nin oylarının düşmesiyle dersim'in iki vekilinden biri olmuştur. kılıçtaroğlu'nun kendi memleketinden bir vekil çıkarması bakımından sevindirmiştir.
  dersim'in ilk mebusu diyap ağa'nın torunu olduğunu da not edelim.

  peki diyap ağa kimdir?
  buyrunuz (bkz: #55962906)
 • chp genel başkanı kılıçdaroğlu'nun kara kutusu diye bilinen ama gerçekte partinin onemli emektarlarından olan erol, sonunda milletvekili oldu.
 • parti meclisine girmiş hemde kılıçlaroğlunun listesini delmiştir. he bide kılıçdaroğlu adama anons yaptırmasa en yüksek oyu alırdı diye düşünüyorum.
 • chp içerisinde aşırı popülist ve egosu tavan şahıslardan birisidir. gürsel tekin ve mustafa sarıgül'ün karması bir karakteristik yapıya sahiptir. chp'nin başına ne geldiyse hep bu egosu tevazusundan büyük kişiler yüzünden gelmiştir. bu anlamda sarıgül'den kurtulmaları geleceğe dair olumlu bir adımdı. parti yönetimi gürsel tekin'den de henüz kurtulmuşken bir gürsel'i daha partinin yönetim mekanizmalarına katarlarsa resmen intihar olur. neyseki şimdilik sadece parti meclisinde. sadece sıradan bir chp üyesiyken bile karıştığı işler yeterince chp'nin başına bela olmuştu.
 • görüldüğü üzere necmettin öğretmen ve teröre karşı söylediği o güzel sözlerin karşılığı sadece 2 entrydir. sozluk maalesef gereksiz konulara verdiği desteği bu konuda verememiştir. şaşırtmadı.
 • muhalif olduğunu iddia eden bütün kesimlere örnek olması gereken milletvelimiz. kendisi de muhalif hem de ana muhalafet milletvekili ama vatana sahip çıkmakla muhalif olmak arasındaki farkı biliyor. bunu bilmeyen yığınlara, muhalif ayağına gidip iç ve dış düşmanların arkasında saf tutanlara ders olsun, örnek olsun.
  son yaptıklarıyla gerçekten de büyük takdirimi kazanmıştır. kendilerini önce bir vatandaş olarak teröre karşı sağlam duruşundan dolayı tebrik eder, sonra da başarılar dilerim. terör uzantılarını iktidar arama aracı olarak görenlere ders olsun.