şükela:  tümü | bugün
  • anadolu ajansı fotoğraf servisi müdürü... türkiye foto muhabirleri derneği genel sekreteri... ve hrant dink suikastinde, meşhur delik ayakkabı fotoğrafını çeken büyük kişilik...
  • tarihin gördüğü en omurgasız insanlardan birisi bu. dansöz oynatmaktan, akp milletvekilliği adaylığına geçiş yapan eski solcu sendikacı yeni muhafazakar siyasetçi.

    anadolu ajansı istanbul bölgede çalışırken türkiye gazeteciler sendikası anadolu ajansı temsilcisiydi bu zat. solcu takılırdı, içerdi, içirirdi vs. sonra bir şekilde, kendisinin hiç hak etmediği fotoğraf servisi müdürlüğüne yükseldi ve ankara'ya gitti. üstelik abdurrahman antakyalı gibi bir duayen gazeteciyi görevinden ederek. sonra bunu medya iş sendikası diye bir sarı sendikanın başkanı yaptılar. ajansta çalışan ve türkiye gazeteciler sendikasına üye olanları ki o zaman çoğunluk üyeydi, zorla bu sarı sendikaya geçirdiler. tgs işlevini yitirdi ve sendika diye bir şey kalmadı ajansta.

    sonra gelsin sürgünler, zorunlu emeklilikler, mobingler, hak ihlalleri, torpilliler vs. ajans bir anda fetocularla doldu. hak etmeyen insanlar, hak etmedikleri maaşlarla ajansta işe başladı. zaman gazetesi, cihan haber ajansı gibi fetocu basın kuruluşlarından insanlar yüksek maaşlarla ajansa transfer oldu vs.

    sonra bu gürsel bmw aldı, ev aldı, kebapçı açtı ve gördüm ki en sonunda milletvekili aday adayı olmuş. işte akp'yi oluşturanlar böyle insanlar.