şükela:  tümü | bugün
 • önüne gelen başlık açtığı için, tarafımı belli etmek üzere dahil olduğumu belirtmek istediğim sözlük yazarları kitlesi.

  sözlük tam bir reality show'a döndü. adeta müge anlı programı oldu. her gün bir rezalet açılıyor, ertesi gün olayları söz hakkı doğan diğer insanların gözünden dinleyip, üçüncü gün de yorumlamaya devam ediyoruz.

  rezalet başlıklarına karşı değilim. fakat bir rezaletin bir başlığı olur. örneğin maç başlıklarında her gol hatta her pozisyon için başlık açılsa sözlüğün hali nice olur? sözlükte sağduyu gereği arif'in manchester'a attığı gol gibi tarihe malolmamış gollere başlık açılmamaktadır. aynı duyarlılığı rezalet başlıklarından da beklemekteyiz.
 • gerçek bir yazar olmayan sözlükçülerdir.

  ortada bir haksızlık, tehdit varsa elbette ekşi sözlük yazarları kenetlenip konuyu gündeme taşıyacaktır, hep böyle olmuştur yine böyle olmaya devam edecektir.

  bugün ona, yarın sana, öbürgün bana. firmaların kurumsallık adı altında her dediğini yapamayacağını bu tür tepkilerle gösterebiliriz.

  ayrıca açılan bir tane başlık var, olayın daha fazla büyümesine neden olanlar, ordan burdan çıkıp olayın gerçekleri, olayın perde arkası şeklinde derme çatma açıklamalarla başlık açanlardır.
 • ilgilenmediğini daha başlığı açarken servisin ismini yanlış yazarak bize kanıtlamış yazar beyanı..

  başlık taşınır bu entry piç gibi ortada kalır o da ayrı..