şükela:  tümü | bugün
 • muhsin doğru söylemiş. size araba emanet edende kabahat.
 • lan nasıl iletişim kuruyor rezalet başlıklarındaki firmalar, sözlükteki yazarlarla da, entry girdiriyorlar; deyu merak ettiren realitedir.

  mevzudan hiç haberim yok bu arada.
 • *
  ayrıca n'olursa olsun firma suçlu ! 'ihmal etme kardeşim senin işin bu' dese adam ne diyebilirsin !? iş yeri dava açsa da haksız çıkacak ve avukat masraflarını + tazminat ödeyerek iyice zarara girerse şaşırtıcı olmaz benim için..

  bu başlığı kaale dahi almamak lazım aslında da hem mağdur edip hem de pişkin pişkin konuşuyorlar deli oluyorum. ulan bildiğin adamı kandırmışsın , kitlemeye çalışmışsın bi de dava diyor, aç da gör ebenin amcasını.. umarım iş yeri kapanır çalışan namuslu insana her yerde iş var içini ferah tutup acıtasyon yapma müşteri bozuntusu yalaka !! *
 • yetkililerin bana da ulaşması durumunda hakkında en az 5 başlık açıp, 25 bkz verip, paragraf paragraf müşteri memnuniyeti, dürüstlük, hakkaniyet ve sağduyu goygoyu yapabileceğim realite.

  yeter ki fiyatta anlaşalım.**

  edit: zeki olma çabası içerisinde olduğumu düşünen bir arkadaşımız mesaj atmış o yüzden olası diğer yanlış anlamaların da önüne geçeyim. "gerçek değildir" ifadesini, yetkilinin anlattığı iddia edilen şeyler için değil, para karşılığında entry yazma talebim için kullandım. karışıklık yaratabilecek bir ifade kullanmışım ama bunun için mal bulmuş mağribi gibi heyecana, coşkuya kapılmaya gerek yok kanaatimce.
 • 'gırsısın cık ızın zımındır mıstırısı ılırık bın hıc bır sıkıldı mıstırılırın mıgdırıyıttı kıldıgını gırmıdım'

  google'a gurses servis yazdigimda gordugum yuzlerce magduriyet veya sozlukte ilgili baslikta insanlarin kendi baslarina gelenleri paylastiklari entryler falan hepsi yalan.

  tamam, ok.
 • rezaleti yaşayan naz hanım zaten yukarda yazılanları yazmış hatta 2 nci maddedeki teklifi kabul ettiginide söylemiş... fakat firmaya güvenmediği için sözleşme yapalım demiş. fakat firma sözleşme yapmayı reddetmiş. yani burada rezalet gerçeği diye başlık açıp firmayı haklı çıkarmaya çalışan arkadaş.. aslında rezaleti dogrulamis farkında değil.
 • bu rezeletin öyle zararı karşılayalım bitsinle çözülecek bir olay olmadığı gerçeğidir. hanımefendinin daha fazla para talep etmesi de çok normal.

  ayrıca açıkça belli ki bu olay ilk değil ve eğer üstü kapatılırsa son da olmayacak. sadece opel özelinde söylemiyorum. güzel bir davayla güzeeelcene bir miktar para opele girsin de diğer markaların servisleri bile titresin. işte o zaman rezalet çözüme kavuşabilir anca.

  yok masrafı ödedik, araç verdik felan geçeceksiniz bunları.
 • ''ben hiçbir şekilde müşterilerin mağduriyette kaldığını görmedim''
  seni anlıyorum.

  bu firmadan, opelden, bunlara bayilik veren diğer markalardan selam almam.
 • şirketin itibarını sözlük yazarları veya hakimler değil, şirket yönetimi koruyabilir. bunu farkettiğinizde çok geç olacak. vizyonsuzluk böyle bişey.

  cipsimden fare çıktı.
  fareyi aldık attık, cipsin de parasını iade ettik. daha ne istiyorsun?