şükela:  tümü | bugün soru sor
 • muhsin doğru söylemiş. size araba emanet edende kabahat.
 • lan nasıl iletişim kuruyor rezalet başlıklarındaki firmalar, sözlükteki yazarlarla da, entry girdiriyorlar; deyu merak ettiren realitedir.

  mevzudan hiç haberim yok bu arada.
 • *
  ayrıca n'olursa olsun firma suçlu ! 'ihmal etme kardeşim senin işin bu' dese adam ne diyebilirsin !? iş yeri dava açsa da haksız çıkacak ve avukat masraflarını + tazminat ödeyerek iyice zarara girerse şaşırtıcı olmaz benim için..

  bu başlığı kaale dahi almamak lazım aslında da hem mağdur edip hem de pişkin pişkin konuşuyorlar deli oluyorum. ulan bildiğin adamı kandırmışsın , kitlemeye çalışmışsın bi de dava diyor, aç da gör ebenin amcasını.. umarım iş yeri kapanır çalışan namuslu insana her yerde iş var içini ferah tutup acıtasyon yapma müşteri bozuntusu yalaka !! *
 • yetkililerin bana da ulaşması durumunda hakkında en az 5 başlık açıp, 25 bkz verip, paragraf paragraf müşteri memnuniyeti, dürüstlük, hakkaniyet ve sağduyu goygoyu yapabileceğim realite.

  yeter ki fiyatta anlaşalım.**

  edit: zeki olma çabası içerisinde olduğumu düşünen bir arkadaşımız mesaj atmış o yüzden olası diğer yanlış anlamaların da önüne geçeyim. "gerçek değildir" ifadesini, yetkilinin anlattığı iddia edilen şeyler için değil, para karşılığında entry yazma talebim için kullandım. karışıklık yaratabilecek bir ifade kullanmışım ama bunun için mal bulmuş mağribi gibi heyecana, coşkuya kapılmaya gerek yok kanaatimce.
 • 'gırsısın cık ızın zımındır mıstırısı ılırık bın hıc bır sıkıldı mıstırılırın mıgdırıyıttı kıldıgını gırmıdım'

  google'a gurses servis yazdigimda gordugum yuzlerce magduriyet veya sozlukte ilgili baslikta insanlarin kendi baslarina gelenleri paylastiklari entryler falan hepsi yalan.

  tamam, ok.
 • rezaleti yaşayan naz hanım zaten yukarda yazılanları yazmış hatta 2 nci maddedeki teklifi kabul ettiginide söylemiş... fakat firmaya güvenmediği için sözleşme yapalım demiş. fakat firma sözleşme yapmayı reddetmiş. yani burada rezalet gerçeği diye başlık açıp firmayı haklı çıkarmaya çalışan arkadaş.. aslında rezaleti dogrulamis farkında değil.
 • şirketin itibarını sözlük yazarları veya hakimler değil, şirket yönetimi koruyabilir. bunu farkettiğinizde çok geç olacak. vizyonsuzluk böyle bişey.

  cipsimden fare çıktı.
  fareyi aldık attık, cipsin de parasını iade ettik. daha ne istiyorsun?
 • he çalışanı işten çıkardıysanız tamamdır olay kapatılabilir dediğim gerçektir.

  pert kaydı olmamasıyla da herşey çözülüyor anladığım kadarıyla, aracın değer kaybının bir önemi yok firma nezdinde. çarpıp çarpıp tamir edilir nasılsa dimi?
 • ben niye yazıyorum anlamadım ama tutamadım kendimi,

  ok araç onun değil ama servise bırakan kişi o (gibi geldi).
  kayıt açılırken isim ne olursa olsun telefon numarası hanımefendiye ait ( diye düşünüyorum çünkü kendisi yazışmış)
  bu durumda her konuda hanımefendi ile görüşüyorsun ( gibi geldi ) ama ne hikmet ise anlaşmayı ruhsatta isim yazan kişi ile yapıyorsun.
  pek inandırıcı değil ama hadi yedim diyelim.
  o kişi tek başına o aracı nasıl çıkartır?
  nasıl bir çalışan ve sistem yapılanman var ki müşterinin(araç sahibi demiyorum bak), arabasını firmanda ( opel temsilcisi olan var ya ) kimse farketmeden çıkartıyor?
  sadece kabul ettiğin olaylar bile sana asla araba bırakılmayacağını, seninle ticarete girilmeyeceğini ve üst başlık olarak sana güvenilmeyeceğini gösterir.
  sadece bu güvensizliği engellemek için bile müşteriye sıfır araba verilerek müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma olarak gözükebilirdin.
  rezalet başlığındaki hikayenin sadece kabul ettiğin kısmı bile şuan yediğin linç i hakedecek seviyede.