şükela:  tümü | bugün
 • tek seslilikten bıkanların destek olacağı başlıktır. hadi biraz şeytanın avukatlığını yapalım. ben gürses opel firmasının iyi niyetine inanıyorum. naz hanım işi biraz çakallığa vurarak ne koparırsam kar kafasında. bu sebeple, gürses opel zararı karşıladıktan sonra, ticari itibarını geri kazanmalıdır. bu kara lekeden kurtulmalıdır. kimse bu rezaleti okuduktan sonra, "vay be naz'a bak. aldı parasını!! helal olsun opel'e" demeyecek. "bir daha opel alırsam ne olayım!!" diyecek. hatta "gürses opel'in önünden geçmem" diyecek.

  bu ülkede ismini vermeyeceğim bir otobüs firması müşterisinin yüzüne boşaldı arkadaşlar. naz hanım'ın sıkıntısı bunun yanında bir hiç. boşalan cezasını çekti, söz konusu firmadan binlerce ekmek yiyen emekçi, söz konusu firmada çalışmaya devam ediyorlar.

  gürses'e ses olalım. bu kadar da gömmeyelim artık. sevgiler. ayrıca naz hanım'a varoş falan da dememişler.

  (bkz: esra özcan düğün fotoğrafçılığı rezaleti)
 • (bkz: maximum shill)
 • esasında doğru ya da yanlış olması kimsenin umurunda değil, yakaladık sıkalım ümüğünü, vuralım kafasına kafasına diyorlar.
 • kimsenin bir şey yapmasına gerek yok aslında. varsayalım olay mahkemeye intikal etti:

  naz araba sahibi değil, davayı açamaz, araba sahibinin dava açtığını düşünelim.

  gürses arabayı almayı kabul eder, değer biçilir gürsel kabul eder alır. mahkeme mağdur araba sahibinin arabasız kaldığı günler için de mahkeme bir bedel belirler gürses zaten bunu da kabul eder.

  naz da babayı alır. araba sahibi de aldığı parayla araba üstündeki borcun bi kısmını öder.
 • bir opel insigna verseler dahi desteklenmez