şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gürsoy gerçek bir lezzet şölenidir. ordu'dan gelirken sevgilimin bana iki kavanoz gürsoy getirmesiyle başladı her şey. normalde nutella'nın yüzüne bile bakmazken gürsoy'a kaşık daldırmadan duramıyordum.

sevgilim her ordu'ya gittiğinde bana kavanozlarca gürsoy getiriyor. bu artık bir ritüele dönüştü diyebilirim.

-gelirken ne getireyim?
    +..... soruyor musun?
    -belki başka bir şey daha istersin diye sorayım dedim.
    +hayır. sadece gürsoy.

denemediyseniz bir arkadaşım mail atmıştı gürsoy'a, metro marketlerde bulabileceğinizi söylemişti. gerçekten şahane bir şey, mutlaka deneyin.
  • sarelle’nin 24 liralık fındık kremasından en ufak bir farkı yok, hatta çok daha sağlıklı!

getir’de 13 lira, marketlerde 10 lira falandır. alın bol bol tüketin, vallahi muhteşem...

10 lira nerde 24 lira nerde aq sarellesi bizi mi zikiyon
  • bu da çok güzel. şık. yerelcilik yobazlığının tuzağına düştüğüm sanılmasın ama dibinde böyle bir ikramın olması çok ala, pekala!

beni biliyorsunuz. sözlük'te torku banada'nın başlığını açtıktan sonra villamı ve mersomu altıma çekmiştim. şimdi de apartman dikmek üzere bu başlığı açtım. bu işte iyi para var.
    yıllarca beni torku'nun adamı diye fişlediler. evet haklılardı. şimdi entrylerimle gürsoy ürünlerindeyim.
  • markanın sahibi aile dostumuz diye demiyorum gerçekten piyasadaki en güzel fındık kremasıdır kendisi. nerelerde satıldığını ben de bilmiyorum, zira her sene bize kavanoz kavanoz yolladıkları için satın alma arayışına girmedik hiç. bulursanız stoklayın mutlaka. ordu fındığı diye mi öyle bilmiyorum ama diğer markaların fındık kremalarından bariz daha lezzetli.
  • peripella varken alınmayacak olan.
  • torku bitter tercihim ancak bunu da deneyeceğim.
  • içinde süt tozu, peynir altı suyu, laktoz olmayan ürünler üretirlerse deneyeceğim marka. laktoz alerjisi olanlar ve vegan olanlar da satın alabilirler böylece.
  • vaaaaay bedava reklam kampanyası yani
  • ben hayatımda bu kadar güzel bir şey yemedim. oğlum yıllarım boşuna geçmiş lan saçma sapan fındık kremaları ile heba olmuşum. nereden edinirsiniz bilemiyorum ama ölmeyin bunu yemeden. dün aldım ve bugün sadece kavanozun üçte biri kaldı. kaşık kaşık gidiyor meret. ağız şenliği adeta böyle bir lezzet yok. marka reklamı falan yapmıyorum çok ciddi söylüyorum bunları, siz de bundan mahrum kalmayın diye söylüyorum.

tarifsiz.
  • olmuş dedirten fındık kreması,
    içeriği ve fiyatı değişmesin lütfen.