• bu da çok güzel. şık. yerelcilik yobazlığının tuzağına düştüğüm sanılmasın ama dibinde böyle bir ikramın olması çok ala, pekala!

beni biliyorsunuz. sözlük'te torku banada'nın başlığını açtıktan sonra villamı ve mersomu altıma çekmiştim. şimdi de apartman dikmek üzere bu başlığı açtım. bu işte iyi para var.
    yıllarca beni torku'nun adamı diye fişlediler. evet haklılardı. şimdi entrylerimle gürsoy ürünlerindeyim.
  • ben hayatımda bu kadar güzel bir şey yemedim. oğlum yıllarım boşuna geçmiş lan saçma sapan fındık kremaları ile heba olmuşum. nereden edinirsiniz bilemiyorum ama ölmeyin bunu yemeden. dün aldım ve bugün sadece kavanozun üçte biri kaldı. kaşık kaşık gidiyor meret. ağız şenliği adeta böyle bir lezzet yok. marka reklamı falan yapmıyorum çok ciddi söylüyorum bunları, siz de bundan mahrum kalmayın diye söylüyorum.

tarifsiz.
  • olmuş dedirten fındık kreması,
    içeriği ve fiyatı değişmesin lütfen.
  • markette fiyatını görünce önyargılı yaklaştığım ürün.

şöyle ki kendi çevirimiçi satış sitesinde bile 8 lira civarında görülüyor. ben 3.50 liraya aldım.

şuradan reklamı görülebilir.

internette bir araştırma yaptım gayet kaliteli ve glikoz şurubu da yok. tadı da nutella ile torkuyla rahatlıkla yarışır. aldığım gün yarıya indi o derece. marketin adı mopaş. çevrenizde varsa araştırabilirsiniz.

edit: yalnız benim aldığım kakaolu. fındık ezmeli olanı muadilleriyle aynı fiyatta.
  • muhtesem . ordu uretimidir. katkisiz icerikli urunleri vardir . milli sermayeye katki cebinize dosttur afiyet olsun
  • benim gözümde, 22 liraya satılan sarelle krokanlı fındık kremasının tahtını yerle bir etmiş fındık kremasıdır. %40 fındık oranına sahip bir kaç üründen biri olup 10 liraya mopaş ve a101’lerde bulunabilmektedir
  • ordu menşeili bir firma olan gürsoy ' un ürettiği fındık kremasıdır.

ben daha çok fındık ezmesini tercih ederim ve tavsiye ederim.
  • bir karadeniz gezisinde tanıştığım hem fındık kremasına hem de kakaolu kremasına aşık olduğum aşmış yerel lezzet. bu tip lezzetler konusunda kişisel damak farklılığından dolayı aşırı övme ya da yerme taraftarı değilim ama bu firma gerçekten kaliteli ürünler üretiyor.
  • markanın sahibi aile dostumuz diye demiyorum gerçekten piyasadaki en güzel fındık kremasıdır kendisi. nerelerde satıldığını ben de bilmiyorum, zira her sene bize kavanoz kavanoz yolladıkları için satın alma arayışına girmedik hiç. bulursanız stoklayın mutlaka. ordu fındığı diye mi öyle bilmiyorum ama diğer markaların fındık kremalarından bariz daha lezzetli.
  • gürsoy gerçek bir lezzet şölenidir. ordu'dan gelirken sevgilimin bana iki kavanoz gürsoy getirmesiyle başladı her şey. normalde nutella'nın yüzüne bile bakmazken gürsoy'a kaşık daldırmadan duramıyordum.

sevgilim her ordu'ya gittiğinde bana kavanozlarca gürsoy getiriyor. bu artık bir ritüele dönüştü diyebilirim.

-gelirken ne getireyim?
    +..... soruyor musun?
    -belki başka bir şey daha istersin diye sorayım dedim.
    +hayır. sadece gürsoy.

denemediyseniz bir arkadaşım mail atmıştı gürsoy'a, metro marketlerde bulabileceğinizi söylemişti. gerçekten şahane bir şey, mutlaka deneyin.
hesabın var mı? giriş yap