şükela:  tümü | bugün soru sor
 • maşallah takacağım yeni ekşi bebek. tü tü tü maşallah...
  (bkz: sozlukcu cocuklarina isimler)
 • kendisi bugun instagramdaki http://www.instagram.com/gurukafa
  kosesiyle gazetelerde arzı endam eylemis takipcisine takipci katmistir.
  zaten bu kadar lezzetli bukadar elegan tavsiyelerin bulunduğu bir köseninde takipsiz kalmasi beklenemez.

  http://s12.postimg.org/d2scaj27h/burakkan.jpg
 • amlarına koyayım çok ayıp etmişler dedirten instagram hesabı.
 • gittiği şehirlerdeki en sıradan mekanları, ve bunların sunduğu boktan yiyecekleri, sunumunu ön plana çıkararak sanki dünyanın en iyi yiyeceği gibi hesabından ittiriyor. bizim hanım bu saçma hesabı takip ede ede, bizi balkanlardaki ne kadar boktan yemekçi varsa hepsine götürdü sağ olsun. balkanlarda kötü yemek bulmak çok zor, ama gurukafa isimli hesap sayesinde başardık. umuyorum hesapları hacklenir.
 • (bkz: gurukaz)
 • kendisi sanıldığı gibi gurme değil, bulduğunu yiyen tayfadandır. şirket sponsorluğu altındaki yaptığı gezilerde bedava yer - içer; ardından fotoğraf paylaşıp sizin de aynısını yapmanızı (tabii parayı basıp) tavsiye eder.

  tavsiye ettiği çoğu mekanın gayet sıradan olması bir yana, reklam anlaşması yaptığı 10 kilometreden belli olan vasıfsız restoranları göklere çıkarması da kendisinin ne kadar kurnaz bir tüccar kafasıyla çalıştığının bir göstergesi.

  nescafe sponsorluğunda kahve keşfetmeye latin amerika'ya gitti lan bu adam ekürileriyle beraber. nescafe diyorum! hani granül formatında sahte kahve satan marka. kahvenin anavatanında hem de.

  çok sağlam paralar dönüyor bu "instagram gurmeleri" işinde ama dur bakalım. neredeyse hepsinin de vergisiz olduğuna eminim bu kazançların.

  biz de gece gece lahmacun layklayalım adamın hesabından. vay arkadaş.
 • hesabı son zamanlarda güzelleşen ınstagram gurmesi * asıl mesleği mühendisliktir. modayı da yakından takip ediyor. ülkemizde ne kadar tren ağı varsa gezecek bu gidişle. gezmesin demiyorum da tür rehberliğine döndürdü hesabı onu sevmiyorum.
 • ınanilmaz samimiyetsiz. 10 hikayenin 8i reklam. tamamen “ekmeginde” bir arkadas. elbet bir cok instagram hesabi para kazanmaya calisiyor da, bu arkadas cok gozune sokuyor insanin.
 • mesela kendisi ramazanda ogrenci evlerinde iftar yemekleri organize ediyor. ne kadar guzel geliyor kulaga degil mi? normal zamanda zorlanan ogrenci kardeslerimiz ramazanda guzel yemekler yiyebilecek, degisik tatlar gorecekler.
  ıste kendisinin gittigi ortalama bir ogrenci evi:

  https://instagram.com/p/bjxy-ianh76/

  ne kadar da ogrenci evi degil mi? tam turkiye’nin aynasi. zaten turkiye’de tum ogrenciler boyle evlerde yasarlar.

  cok sevimsizsin, cok.