şükela:  tümü | bugün
  • brezilyalı wonderkid. mevkii ön libero. zaten isme bakınca başka bir ihtimali de yok. adam doğduğunda hemşirenin "müjde bir önliberonuz oldu" dediği sızan bilgiler arasında.

trmarkt profili
  • 30.03.2000 doğumlu, portekiz ligi ekiplerinden famalicao'da forma giyen, galatasaray ile adı anılmaya başlanan, ön libero mevkisinde forma giyen brezilyalı futbolcudur. valla kendisi hakkında hiçbir fikrim yok ama o fm 21 profili nedir öyle, en kötü ihtimal fm'de bir sezon oynatıp 30 milyona satarsın.

merak edenler için ekim 2022 fm profili.
  • 7 milyon euro bonservisi var deniliyor. büyük ihtimalle kiralık alacağız seneye de bunu almak için tüm transfer sezonu gündem meşgul olacak. anladığım kadarıyla ısıran, basan, koşan ve geri pas yapmayı seven bir orta saha taylandan iyidir. hayırlı olsun.
  • alın şu adamı kafamız rahat etsin, sakatlık vs yaşamadığı sürece ciddi kâr elde ettirecek bir adam gustavo
  • evet özellikleri iyi gözüküyor. babası da iyi bir önliberoydu. tek kafamdaki soru işareti porto ve a.madrid genç takımlarında oynayıp neden tutunamayıp vasat bir takıma gitmiştir. 21 yaş keşfedilmeyecek yaş değil sonuçta. kiralayıp opsiyon şartı konulursa, başarılı olduğunda alınmalı.
    adettendir: melospor
  • 6 alacaksak uzun boylu olmasi lazim. defans zaten kisa kaldi. ileri uc kisa. dedikodusu cikan diger oyuncu daha uygun bu acidan ama diger acilarini bilemiyorum
    atletico'dan altyapi yemis umit vaadeden oyuncu.

diğer oyuncu: (bkz: jens cajuste)
  • sanırım galatasaray'a gelmekte olan önlibero.

twitter'da galatasaray hesaplarını takip etmesinin başka bir açıklaması olamaz herhalde. takipçi kasmıyorsa tabii.

görsel

edit : yazım yanlışı düzeltildi.
  • mustafa cengiz'in dişinden tırnağından arttırdığı paraları fatih terim ve burak elmas ikilisi resmen çöpe döküyor. görevden ayrıldıklarında aziz yıldırım'ın fenerbahçe'sinden daha beter bir ekonomik yapı bırakacakları kesin gibi. neyse, kendi düşen ağlamaz, artık liseliler düşünsün, ben ne yapayım.
  • kendisi fmde favori aslanlarımdan biridir, hemen her takımıma alırdım. galatasaray’la ismi anılması bile mutlu etti beni, gelirse çok sevinirim.
  • mustafa cengiz bir senede 434 milyon tl zarar ile klubü daha derin bir borca sokmuştu. bu borçlardan kurtulmak için böyle yetenekli, gelecek vaat eden futbolcular takıma kazandırılmalı. geleceği kurtarmak adına çok önemli bir hamle. aksi bir davranış dişi ve tırnağı sararmış şizofren maymunları, sinsi yılanları ilerde sevindirmek anlamına gelecek.
    şurda detaylı bir analiz yapılmış.
    https://mobile.twitter.com/…tus/1435363346333814792

edit:
    şurda gs'nin mustafa cengiz döneminde uçan kaçan ekonomisinin dökümü var.
    https://mobile.twitter.com/…tus/1424844906560991232
hesabın var mı? giriş yap