• medellin'in ünlü patronu, dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kaçakçısı pablo escobar'ın kuzeni, sağ kolu, sol kolu, kısaca her şeyidir. bir çatışma sonucu ölü geçirilmiştir.

sonrasında kolombiya polis teşkilatlarında alarm verilmiştir çünkü herkes pablo'dan deliler gibi korkmaktadır.
  • (bkz: juan pablo raba)

(bkz: narcos)
  • gustavo' nun escobarin kuzeni oldugunu bilmiyodum ancak yakin zamanda narcos dizisine baslayarak yakindan tanimayi umdugum kisidir.. ek olarak gustavo dendiginde direk aklima gelen breaking bad den gus esmer gozluklu sakin ve bi okadar piskopat :)) demekki escobarin kuzeninden esinlenildi..
  • narcos dizisinde juan pablo raba'nın çok başarılı bir şekilde canlandırdığı, pablo escobar'ın kuzeni ve medellin kartelinin bel kemiği olan kişilik.
  • sigara içişine kurban olduğum. (bkz: narcos)
  • biz haydutuz, ispiyoncu değil göt herif.

diyerek gönlüme taht kurmuş, adam gibi adamdır. yazık ettiler sana reis. valhallada buluşmak üzere koca yürekli adam. tini şad mekanı uçmağ olsun.
  • sen kolombiya'nın yüce bir dağısın.

--- spoiler ---

baharda yer yüzünde
    o cennetin bağısın
    yalçın kayalıklar
    göklere yükseliyor
    senin dumanlı başın
    bulutları deliyor.
    --- spoiler ---

kendisini twitter'de kullanıcı adım olarak kullanıyorum,kuzeni pablo ise profil resmimdir.
  • amerikan işbirlikçileri ve tetikçileri tarafından öldürüldüğü narcos dizisinde gösterilen haydut.
  • ''we are bandits not snitches,you motherfucker''

medellin kartelinin bel kemiği,beyin gücü,aklı selim olanı.escobarı beyaz işine sokan,imparatorluğun görünmeyen yüzü.escobarın hep arkasını topladı evet tam bir şerefsiz ama karizma bir şerefsiz.dizide ölümüne üzüldüm.düzgün bir ülkede doğup iyi bir eğitim alsa girişimcinin kralı olurdu.taktığın kasketleri beğeniyorum.aslında itin önde gideni olan kuzeniyle birlikte binlerce insanın hayatını mahveden bir insan olmasına rağmen dizide çizilen portresi sonrası hafif kanım kaynamadı değil.
  • narcos dizisinin keko senaristlerinin çok erken ölüme yolladığı başarılı bir dizi karakteridir.
hesabın var mı? giriş yap