şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bana güven) de benzer şekilde iş görür...
  • belgeriad ve mallorean kitaplarında büyücü belgarath'ın duymaktan hiç ho$lanmadığı laf.
  • (bkz: count on me)
  • "guven bana..
    gitmeyecegim.. sen gitmedigin surece hicbir yere gitmeyecegim..
    kırmayacagım.. sen beni kırmadıgın muddetce hicbir gun seni kırmayacagım..
    yıkmayacagım.. sen beni buyutmeyi surdurdugun surece hicbir zaman bize istinaden hicbir seyi yıkmayacagım..
    kacmayacagım.. hangi engel seni bana, beni sana uzak kılmaya calısırsa calıssın istisnasız her gun bizi daha da yakın kılmak icin savasacagım..
    yalan soylemeyecegim.. hayat hangi dolambaclı yolları karsımıza cıkartırsa cıkartsın hep durust olacagım..
    senden gayrısını sevmeyecegim.. senden gayrısını hicbir gun sevmeyecegim..kotu gunumde herkes ters yone giderken senin bana geldigini, sen olmasan bugun bu kadar ruhen iyi durumda olamayacagımı, beni hep sevginle iyilestirdigini hicbir gun unutmayacagım..
    yılmayacagım.. seni sevmekten hicbir gun, hicbir kosulda yılmayacagım..
    yanlıs yapmayacagım.. seni, beni, bizi daha da guzel kılmak icin gecen yılların yıpratma ihtimaline inat, hep daha da guclu, daha da kararlı, giderek daha da sabırla bizi butun yanlısların kıyısında dogru sularda ilerletecek, guclendirecek, yasatacagım..
    guven bana..
    yetmis-seksen yasında halen kalben birlikte, bedenen yan yana, el ele tutusmus yaslı ve tonton teyze-amcaları oynayacagız..
    sadece guven bana.."
  • atv'de mülakatına cagırıldıgım yarısma. ne oldugu hakkında hic fikrim yok ancak, kim milyoner olmak ister'de yarısmacı adayı olup yarıstırılmayanları cagıracaklarını düsünüyorum. baska nereden bulacaklar hic kullanmadıgımız ev telefonunu. hazır aklıma gelmisken milyonerde basıma gelenleri yazalım bir ara.
  • her zamanki gibi 500 bin lira odullu. sakasi yok bu isin, yarisma sonrasi sikintili olabilir.
  • şu an kendisini düşünür, müzisyen olarak tanımlayan bir sakallıyla başlayan program.
  • dünyanın en sinir bozucu insan tiplerinden biri yarışıyor an itibariyle. cevap olarak bir dolma kalem, bir mickey mouse diyebilmek için bu kadar şekillere girmez insan. entel olmaya çalışan ekşi sözlük yazarı havası var. dayanamadım kaçtım televizyon başından.

edit: yok kesin tiyatrocu falan bu. program ilgi çeksin diye böyle bir karakter oluşturulmuş olmalı. gerçekte böyle bir karakter olamaz.

burak üstadımız imiş elemanın adı.
  • atatürkün doğum tarihini bilmeyen iki insanı barındıran yarışma ve bu şahıslar cumhuriyetin kuruluş tarihinide bilmiyolar.