şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy eminönü vapurunda gitar calisiyla adina "vapurda gitarı ağlatan adam" dedirtmeyi basarmis, oldukca yetenekli muzisyen.

  vapurda gitari aglatan adam

  asturias - ısaac albeniz

  boyle yetenekli muzisyenler daha fazla taninmali.

  edit: boyle bir adam bile ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timi tarafindan cakmalikla suclanmis peh. swh
 • gercekten vapur olculerinde inanilmaz denecek bir gitar performansina ulasmis adam.
 • kendini "atanamamış paco" sanan bu havalı kardeşimiz, hemen hemen iki üç yıldır kadıköy-karaköy vapurunda asturias parçalamasına rağmen, daha bir kez olsun da "doğru" çalamamıştır. ya metronomu kaçırır ya da notaları yetiştiremez. öğren artık abi şunu ya. milyon kere çaldın artık. sen bıkmadın belki ama biz bıktık bu asturias'tan!

  iki eliyle bi gitarı doğrultamayışına alkış da cılız gelir haliyle. somurtgan arkadaşımız moralini hiç bozmaz ama. koyar gitarını hard case'ine. soft case'ten bağlamayı çıkartır bu kez. biraz önce isaac albeniz'le değemediği gönül tellerine bağlamayla temas etmek niyetindedir. "ben de bu toprakların çocuğuyum" dercesine vurur sazın teline. anadolunun bağrından neşv-ü nema bulmuş türkülerle özür dilemektedir adeta.

  yüzünün asıklığı, kimseyle göz teması kurmayışı, gözle görülür bir bend örer dinleyiciyle arasına. mutsuzdur, umutsuzdur.