şükela:  tümü | bugün
  • suskunlar dizisinin ibo'su. bayildim bu genc adamin oyun kabiliyetine, yorumunun temizligine, samimiyetine.. yolu bereketli olsun.
  • geçen sene serbest bölgenin çatı adlı oyununda izlediğimde aklıma kazınan, bu sene ise televizyonda görünce sevindiğim, suskunlarda döktüren oyuncu.
  • sürekli ağlak bir ifade takınmazsa şahane olacak.*
    bir de ses tonunu ayarlarsa.
    lakin çatı adlı oyunda eyiydi.
  • muhteşem mimiklerine hasta olduğum taze yetenek. benden epey büyüktür diye düşünüyordum ama yaşıtmışız. olmadı ki böyle bi sınıf arkadaşım, bi mahalle arkadaşım, oturup iki lafın belini kıralım... adam ciddi ciddi oturup muhabbet etme isteği uyandırdı bende. bir gün bir yerde karşılaşırsak hiç kaçarı yok, iki çift laf etmeden valla bırakmam.
  • ilk kez bizim yenge dizisinde gördüğüm, ancak esas çıkışını suskunlar dizisinde yapacak gibi görünen 1988'li oyuncu.
  • bugün aynı otobüs sırasında olup*, aynı otobüsün farklı koltuklarını paylaştığımız lacivert montu sevilesi, bıyıkları burulası sevimli mi sevimli bir insan.

biraz daha ergen olabilseydim gidip o koca kulaklıklarını çıkarıp "o son fragmanınız var ya açıp açıp ağlıyorum evet ulan" diye çemkirebilirdim ama demedim, diyemedim. pişmanım sözlük! :(
  • suskunlar dizisinde yüzünde genel olarak şirin bir köpek yavrusu ifadesiyle dolanan, insanda yüzünü mıncıklama isteği doğuran insandır.
  • bir insan ne kadar masum bakabilirin örneği.
  • genel anlamda hatasız bir oyunculuk sergiliyor, ağırdan ve temiz.
  • adam o kadar masum bakıyor ki. sanki hep gördüğüm hep tanıdığım bir insanmış gibi. hiç bir yamuk yapmazmış gibi. birazcık inanç konukçu'yu andırıyor bu yüzden bana. ayrıca nası 88li lan bu adam.