şükela:  tümü | bugün
 • kadıköy'de nezih ile akmar'ın arasının karşısında kalan kazıkçılıklığıyla öğrencileri üzen kırtasiye malzemeleri satan tükan.
 • emin olun, bu kadar göz göre göre insanı kazıklayan başka bir yer yoktur. aynı ürünleri, bir üst sokakta bulunan anka sanat'tan yarı fiyatına alabilirsiniz.
 • anka sanat'a nazaran bazı ürünlerde pahalı bazısında ucuz olan dükkan. ama daha kalitedir anka'dan her türlü. gerek çeşit, gerek dizayn, personel... aklınıza ne gelirse.
 • (bkz: güven maket)
 • yağlı boya resim malzemeleri konusunda tek geçtiğim dükkan, kirtasiye. online satış sitesi de oldukça kullanışlı.
 • kazıkçılıkta çığır açmış, kırtasiye malzemeleri satan bir dükkan.

  ben hayatımda bu kadar kazıkçı olup da bu kadar fazla tercih edilen bir yer daha görmedim. buradan aldığınız çoğu şeyi daha ucuza başka kırtasiyelerden temin edebilirsiniz.

  örnek vermem gerekirse ben buradan hocamın önerisiyle gittim 100x70 maket kartonu aldım. bildiğiniz düz karton biraz sert ve rengi siyah. daha önce hiç kullanmadığım bir şeydi benden tam bunun için yalan olmasın 36.5tl diye aklımda kalmış ama minimum 35.5tl para aldılar. olaydan sadece 1 gün sonra aynı ürünün elif kırtasiyede 15tl olduğunu öğrendiğimde delirdim. kalemlerin vs. diğer kırtasiyelere göre daha pahalıya satıldığını biliyorduk ama basit bir kartonu bi öğrenciye ederinin 2-3 katına satmak da soygunculuktan başka bir şey değildir.

  beşiktaş iskelede bulunan elif kırtasiye ve her ne kadar cemaat vs. olsalar da kırtasiyelerin bim 'i olma özelliği taşıyan hakikat 'i öneririm. elif kırtasiye de aynı hakikat kadar ucuz hatta bazen daha da ucuz.

  buradan alışveriş yapacak olanlar varsa önce internetten elif kırtasiyenin telefon numarasına ulaşıp alacağınız ürünün olup olmadığını ve fiyatını sorgulayabilirsiniz. orası da 2-3 katlı olmasına rağmen güven sanat kadar büyük olmadığı için istediğiniz bazı ürünleri bulamayabilirsiniz öncesinde aramanız iyi olur. ben artık öyle yapıyorum. bana attıkları bu 20tl lik kazık yüzünden neredeyse bütün okulu buradan alışveriş yapmamaları için her fırsatta uyarıyorum.