şükela:  tümü | bugün
  • efendi bir spor yazari olarak tanidik sevdik. besiktasli olmasi da ayri bir sempati kazandirdi.
  • grafik tasarımcı (bkz: sadık karamustafa)'nın yıllar evvel kaybolan ikizi.
  • passolig saçmalığı hakkında saçmalamış, adeta ilkokullu çocuk tezleriyle saçmalığı savunmuş tip...

sen yazma dayı
  • şu sıralar 90'a programında yer almaktadır ve hıncal uluç'a hiçbir konuda itiraz etmemektedir. bu konuda eleştirilebilir, fakat en azından yanında oturan kemal belgin gibi saçmamalamaktadır.
  • tonton dede. kimsenin damarına basmadan tespitlerini yapar. güzel insandır.
  • hıncal'dan ayarı yemiş.

https://youtu.be/lbigujlyty0?t=1194

"her olayda büyüklerin kayırıldığını söyleyip büyüklerle küçükleri karşı karşıya getirmeyin." nedir ya? ulan sen beşiktaşlısın, her hafta hakem şöyle böyle doğradı diyorsun. diğer takımlar söyleyince auuvv.
  • hıncal uluç ile bir çok konuda anlaşamasa da maç analizlerinin hıncal uluç'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum. sakince, gayet bilgilice ve uçmadan, taktik analiz yaparak maçları gerçekten iyi yorumluyor.
  • serbest çağrışımın gücüyle

(bkz: güneş taner)

not: bu güven kimdir tanımıyorum, ne yapar, necidir inanın hiç bilmiyorum. sadece sol framede taner görünce aklıma güneş geldi.

ergenler hiç bilmez.
  • serkan korkmaz her 90'a programında hıncal uluç isimli huysuz ihtiyar'a evet efendim sepet efendim diyen emme basma tulumba gibi kafa sallayan adamdır.

çok ama çok kötü bir spor programcısıdır. programı modere etmek yerine anlamsız şekilde aralara girip, haklısınız, lütfen, tabi ne demek gibi gibi zırvaları peş peşe sıralayan kifayetsiz bir arkadaşımızdır. ben o 90'a programını tecrübeli insanların hayat hikayelerinden bir şeyler kaparım diye izliyorum. yorumladığınız maçların çoğunun özetini bile izlemiyorum. amacım futbol dinlemek değil çünkü.

işte bu yüzden serkan efendi; yaptığın anlamsız hareketler gözümüze çok fena batıyor. hele hele güven taner'in söz hakkını kullandığı anlarda onun insicamını bozacak müdahalelerde bulunman ve özellikle hıncal isimli garabet tarafından ısrarla güven taner'in söz hakkına tecavüz edilmesine göz yumman artık sadece sinir bozuyor.

senle aynı takımı tutuyoruz serkan. ben de galatasaraylıyım. ama şu programda güven taner'e edilen edepsizliğin haddi hesabı yok artık.

bilmem okuyor mu ya da bir yakını okuyorsa kendisine iletirse sevinirim. sevgili güven abi; lütfen kemal belgin gibi davran sen de. sanki o programa konuşmak için değil de dinlemek için gelmişsin gibi yap. söz sırası serkan efendi tarafından sana verildiğinde söyleyeceklerini çok kısa söyle ve geç. kemal abi öyle yapıyor. bırak hıncal uzun uzun konuşsun. o artık eskisi gibi diğer konuşmacılara saygılı bir adam değil. her seferinde beşiktaş konusu geçtiğinde durmaksızın senin sözünü kesen ve beşiktaş ile şenol güneş'e asla saygı duymayan huysuz bir ihtiyardır. evet evet hıncal uluç artık gerçek anlamıyla bir huysuz ihtiyardır.

güven abi sen de biraz serkan gibi kendini hıncal'a beğendirmeye çalışıyorsun. konuşamalarında ondan onay bekler gibi davranıyorsun. yapma bunu. lafını kısadan söyle ve geç. bırak o huysuz ihtiyar konuşsun. nasılsa fikret orman'a, şenol güneş'e ve beşiktaş'a saygı göstermeyecek. o yüzden lafını ortaya at ve geri çekil. senin için en iyisi bu güven abi. sevgiler...