şükela:  tümü | bugün
  • efendi bir spor yazari olarak tanidik sevdik. besiktasli olmasi da ayri bir sempati kazandirdi.
  • grafik tasarımcı (bkz: sadık karamustafa)'nın yıllar evvel kaybolan ikizi.
  • passolig saçmalığı hakkında saçmalamış, adeta ilkokullu çocuk tezleriyle saçmalığı savunmuş tip...

sen yazma dayı
  • şu sıralar 90'a programında yer almaktadır ve hıncal uluç'a hiçbir konuda itiraz etmemektedir. bu konuda eleştirilebilir, fakat en azından yanında oturan kemal belgin gibi saçmamalamaktadır.
  • gayet mantikli ve seviyeli konusan adam.
  • tonton dede. kimsenin damarına basmadan tespitlerini yapar. güzel insandır.
  • hıncal'dan ayarı yemiş.

https://youtu.be/lbigujlyty0?t=1194

"her olayda büyüklerin kayırıldığını söyleyip büyüklerle küçükleri karşı karşıya getirmeyin." nedir ya? ulan sen beşiktaşlısın, her hafta hakem şöyle böyle doğradı diyorsun. diğer takımlar söyleyince auuvv.
  • hıncal uluç ile bir çok konuda anlaşamasa da maç analizlerinin hıncal uluç'tan daha iyi olduğunu düşünüyorum. sakince, gayet bilgilice ve uçmadan, taktik analiz yaparak maçları gerçekten iyi yorumluyor.
  • serbest çağrışımın gücüyle

(bkz: güneş taner)

not: bu güven kimdir tanımıyorum, ne yapar, necidir inanın hiç bilmiyorum. sadece sol framede taner görünce aklıma güneş geldi.

ergenler hiç bilmez.
  • tavrıyla ve konuşma tarzıyla efendi gözükse de, ağzından çıkanlar itibariyle akılsız fanatiğin teki. 15 mayıs 2017 bursaspor beşiktaş maçı'nda ricardo quaresma 3 kırmızı kart hak etmişken bu adam 90'a programında "quaresma çift sarıdan atılmalıydı ama hakem iki tarafa da sertliğe izin verdi." diye kıvırarak beşiktaş'ın hakemle kazanmadığını kanıtlamaya çalıştı.

ey gerizekalı,

beşiktaş bursa maçını hakemle kazandı.
    quaresma 3 tane kırmızı kartlık hareket yaptı.
    o kel kafan almadıysa tekrar edeyim, beşiktaş bursa maçını hakemle kazandı.
    kırmızısı verilseydi bir sonraki maç oynayamayacak quaresma'yı da hesap ederek söylüyorum, beşiktaş hakemle şampiyon oluyor.

bu beşiktaşlıların taraftarı da rezil, yöneticisi de rezil, spor yazarları da rezil. 40 senesini aynı spora verip, böyle özürlüce yorum yapabilmek acayip bir şey gerçekten. bu adamın analizleri ancak tiner çekmiş birinden daha iyi olabilir, hiç boşuna hıncal uluç'la karşılaştırmayın.