• 4 kişilik bi aileye yetecek kadar saça sahip futbolcu.
  • anlaşılan o ki mesajı almış.

bütün beşiktaşlılara tavsiyem youtube'da sergen yalçın'ın yakın zamanda konuk olduğu az önce konuştum programını izlemeleri. orada ne konuşuluyorsa devamını takımda görüyoruz.

orada güven için "ondan çok büyük beklentilerimiz var ama güven bir türlü o beklenen bir üst seviyeye geçişi yapamadı. genç futbolcuların kariyerlerinin bu dönemlerinde bir sıçrama yapmaları ve gelişimlerini sahaya yansıtmaları gerekiyor. biz çalışıyoruz, bundan sonrasını güven yapacak" demişti.

bu gece attığı golde önemli olan estetik güzellik değil, önündeki batshuayi'nin topa kafaya çıkıp ıskalamasına rağmen kendisini o vuruşa hazırlamasıydı. eğer hazır olmasaydı o topu durdurmaya çalışıp pozisyonu kaybederdi. son vuruşu da gayet düzgün ve övgüyü hak edecek kalitedeydi.

güven yalçın kolay kolay vazgeçilecek bir oyuncu değil ama maalesef onun da içinde biraz apaçilik var. kendini zihinsel olarak da geliştirmesi ve olgunlaşması gerekiyor. bunu yaparsa gayet başarılı bir kariyer için teknik ve yetenek altyapısı var.
  • sığır turnusolü gibi başlık yemin ediyorum. kendisi şu an 20 yaşındadır. hem (bkz: burak yılmaz)'ın hem de (bkz: cenk tosun)'un 20 yaşındaki hallerine kıyasla inanılmaz iyi durumdadır. kuşkusuz, amasız wonderkid'dir!
  • saka gibi. adam maca girdi ve bize maci kaybettirdi.
  • girmesiyle beraber maçın anasını sikmiştir.
  • an itibariyle attığı golle kariyerinin zirvesine ulaşan ve zirvede bırakmak adına maç sonu emekliliğini açıklaması gereken futbolcu.
  • bu herif zaten yarım sezonda çöpe dönüştü de, daha önemlisi elneny hiç bir futbol senaryosunda oyundan çıkıp yerini güven'e bırakamaz ya böyle bir şey yok.

elneny'nin bacağı mı koptu? yerine yine de güven giremez elneny tek bacakla devam eder nokta.

edit: penaltıyı da yaptırdı... oyuna köksal baba girseydi bu kadar negatif bi etki yaratamazdı ya.

i-na-nıl-maz.
  • maçın anasını siktiğine dair yorumları okudum ve üzüldüm.bu kadar kolay lınc edilmemeli hic bir sporcu.biz ne zaman hosgörümüzü kaybettik, bu kadar acımasız olduk? bence ligin anasını sikti.
  • yemin ediyorum tiksiniyorum kendisinden.. bir değil iki değil üç değil beş değil..

herhangi bir maça dahil olup da üst üste 7 top kaybetmediği, kendini ronaldo sanıp her önüne düşen topa asılıp atakların anasını sikmediği daha tek bir maç olmadı..

bugün de maça girdikten 15 saniye sonra yine bir rakibin karşısında duramayıp yerlerde süründü ve kaçırdığı adam golü attı..

herhangi bir futbolcudan hiçbir sikim olmayacağını anlamanın %100 tek bir yolu vardır; hayatında ilk defa kadroya girdikten 2 maç sonra saçını başını sarıya boyuyorsa, müthiş bilek hareketleri varmış gibi ikinci maçın ardından pembe kramponlar giymeye başlıyorsa, tepki gördükten sonra ise saçını sakalını falan derbeder bir şekilde bırakıp aklınca protest bir tavır sergiliyorsa, işte o futbolcudan hiçbir sikim olmaz.. ve o futbolcunun derhal takımdan uzaklaştırılması gerekir, zira içeriden yıkar sizi. hiçbir rakibin veremeyeceği zararı tek başına verir..

kendisi bu tanımın bildiğin sözlük karşılığı.. tez vakitte hak ettiği yer olan bölgesel amatör liglerde yerini bulması dileğiyle..

hayır asıl iğrendiğim ne biliyor musunuz? biz bu takımda çok yeteneksiz, çok kabiliyetsiz adam gördük. en basit örnek misal bizi iki maç ipten alan adam olan umut nayir. boş sahada 50 metre top süremediğini görmemek için kör olmak lazım o yüzden de zaten asla top sürmeye çalışmıyor.. ne yapıyor? defansı sırtına alıp alan açmaya ya da hava toplarında üstünlük sağlamaya çalışıyor. yani adam neyi yapıp neyi yapamayacağının farkında..

peki, bu güven denen kanser hücresi? beşiktaş'a geldiğinden beri uzaktan çektiği şut sayısı 100'ü geçti, bu şutlardan attığı gol iki değil. beşiktaş'a geldiğinden beri yüzlerce kez rakibe çalım atmaya çalıştı, bir kere bile geçtiğini hatırlamıyorum. ulan o zaman hala neyi zorluyorsun!?

artık daha fazla zaman kaybetmenin anlamı yok, ahmet nur çebi derhal büyük başkan seba'nın yolundan gitmeli ve aynı muameleyi bu zat'a göstermelidir..
  • bu adama laf söylemeyin.

üç gün önce o koca götüyle sahada gezindikten sonra bu maç kurtarıcı diye elneninin yerine oyuna sokan gerizekalıya sövün.
hesabın var mı? giriş yap