şükela:  tümü | bugün
  • ortamın çakal sürüsüyle dolması nedeni ile üzerinde düşünülmesi gereken yöntemlerdir.

bond çanta ve ayakkabı kutusu tarzı taşıma araçları deşifre olmuş durumda. toplu taşıma kullanımı sırasında ve şehir içinde yürürken oldukça dikkat çekici ve riskli yöntemler.

sizlere kullandığım yöntemi belirterek yardımcı olmak isterim. sizlere bu yöntemi söyledikten sonra ben kendime alternatif olarak seçtiğim yöntemi kullanacağım. o yöntem fazla tercih edilmese de nasılsa bu başlık altında birilerinin yazacağından emin olduğum için ben peşinen yazıp geçeceğim.

yöntemimize gelirsek;
    paralar desteler halinde olmak şartı ile yurtiçi kargo poşetine koyuyoruz ve bu kargo poşetininin ağzını kapatarak başka hiç bir poşetin içerisine koymadan, ulu orta elimizde taşıyoruz.

*özellikle yurtiçi kargo poşeti seçmemin sebebi ise toplumda en nefret edilen kargo şirketi olmasından dolayıdır. sizler sevdiğiniz kargo firmasının poşetini kullanabilirsiniz. benim görüşüm "yurtiçi kargo'ya teslim edilecek kadar önemsiz" olduğu düşünülen şeyi kimsenin elinizden almaya çalışmayacağı yönünde.

taşıma yöntemimizi sizler için şuan hazırladığım bir örnek ile açıklamak gerekir ise:*

söz verdiğimiz gibi

not: alternatif yöntem sizler söylemeden önce söylemeye karar verdiğim "kıçıma sokmak" yöntemidir. zahmet edip başlığı kirletmeyip alternatif yöntemleri yazarsanız sevinirim. malum ekşi sözlük'de parasını nasıl taşıyacağı konusunda kara kara düşünen minik zenginler de var.

ek olarak rahatsız olanlar için:
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

alternatif laf sokma yöntemleri için ise:
    (bkz: zenginim qızlar eqlesin)
    (bkz: görgüsüz) önerimdir.

başlığı açmak için de 00.00'ı beklediğim doğrudur.
  • etkili bir yöntemmiş. ancak bizde para yok bileder, onu napçaz? neyse nakit kredi vs. çekecek olursam denerim belki. sonuçta bizdeki memur zihniyeti.
  • o halde bu işin tam tersini de düşünebiliriz dediğim başlık
    mesela hiç paran yok ama elinde bond çantasıyla geziyorsun:) bingo! gaspçılar ile beraber paragöz kızlarda yanında.
    süper fikir lan aydınlandım yeminle ...
  • asgari ücretlerinin muaf oldukları sorun zaten aldıkları para cüzdanlarını yarısını doldurmazken nasıl olsun ki insanlar paralarını poşetlerin içine koyup sokaklarda dolaşsın.