şükela:  tümü | bugün
  • 24 kasım 2019 tarihinde (bkz: star tv)'de gösterime giren, yapımcılığını (bkz: pastel film) in yaptığı sıradan bir töre dizisi.

zaten emek sömürüsü konusunda (bkz: pastel film) sabıkalı olan bir film şirketi tarafından yapılınca izleyerek reyting kazandırma konusunda insanı iki kere düşündürtmektedir.
  • yine silah, bağırma çağırma, erkeklik, namus, bilmemneoğulları, yaptıklarını yanına bırakmama, hesabını ödetme falan filan...
  • dmax'te sürekli maruz kaldığım ilk bölümünün fragmanında şöyle bir diyalog vardı;

-kızım nerde?
    +kuyunun dibinde.

kadın cinayetlerinin zirvesinde olan bir ülkede yine kadın öldürmeyi teşvik eden bir dizi daha yani. o amına koyduğumunun sektöründe bir kadını öldürmeden ya da tecavüz etmeden senaryo yazacak bir kişi yok mu ulan?

bu diziyi çekenin de, çektirenin de, yazanın da, yönetenin de allah belasını versin. şerefsiz herifler.
  • koduğumun dizisinde gerçeklik denen bir şey yok..
    kadınların hepsi güzel, burunları hokka, dudakları dolgun, fizikleri güzel erkek oyuncular da öyle. güya bunlar nizip’te yaşıyor.. te allam benim antep’te arkadaşım vardı,kara kuru 1.55 boyunda tipler. harika dizi gerçekten.

ülkeni kanayan yarası şiddet, kadına yönelik psikolojik şiddet, kaçırma, kadın/kız diye ayırma bunlardan bahsetmiyorum bile.. eğrelti duruyor işte zorlamayın.
  • bu dizide kadını kuyuya atmışlar.
    (büyük harflerle) kadını kuyuya atmışlar.
    kadını dövüyorlar ama birilerinin bu yaraya parmak basması lazım diyorlar. başka bir dizide kadını kuyuya atıyorlar. siz ne istiyorsunuz bu kadınlardan? üç kuruş kazanmak için değer mi?
    siz yaraya tuz falan basmayın rica ediyorum.
    gerçekten hayret verici.